Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ból podbrzusza u mężczyzn

Ból podbrzusza u mężczyzn

Ból w dole brzucha – zatem: w podbrzuszu – ma różnorakie przyczyny. W rozmaity też sposób go charakteryzujemy; uskarżamy się wszak na ból tępy, ostry czy też rwący. Kiedy występuje nagle i jest bardzo bolesny, wtedy szybko należy zgłosić się do szpitala, może go wywoływać na przykład zapalenie wyrostka robaczkowego. Gdy dolegliwość bólowa utrzymuje się przez dłuższy czas, również warto udać się do lekarza, przy czym nie jest tak łatwo zdiagnozować jego przyczynę. Najprawdopodobniej ma związek z którymś z organów znajdujących się w dolnych partiach brzucha. Niejednokrotnie chodzi o problem z układem płciowo-moczowym. Kiedy ból ten odczuwa mężczyzna, wtedy wynikać może na przykład z zapalenia gruczołu krokowego, który rozpoznaje się po dodatkowych symptomach, takich jak: częstomocz, ból w kroczu przy siedzeniu czy uczucie pieczenia w trakcie oddawania moczu.

Zauważmy, że ból w podbrzuszu może też pojawiać się wskutek chorób dotykających układ pokarmowy. Wśród nich wymieńmy choćby chorobę Leśniowskiego-Crohna czy też zespół jelita drażliwego. Poza dolegliwościami bólowymi towarzyszą nam wówczas również między innymi objawy w postaci biegunek, mdłości, zmęczenia czy niedokrwistości.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.