Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Krople na czerwone oczy

Podrażnione i zaczerwienione oczy

Oczy jako narządy wzroku spełniają niezwykle istotne zadania. Umożliwiają wszak dostrzeganie obiektów i sytuowanie się względem nich. Nadto niebagatelną rolę odgrywają także w komunikacji z ludźmi. Nie bez kozery mówi się, że są zwierciadłem duszy. Da się w nich wyczytać bardzo różne emocje. Przy czym zdarza się, że odbija się w nich zmęczenie, bo też są podrażnione i zaczerwienione. Chcemy, by nasze spojrzenie było jak najczystsze. Dodatkowo chcemy się pozbyć przykrych dolegliwości. Obecnie nie jest to utrudnione. Wiele czynników przecież przyczynia się do tego, że nasze oczy nie są w idealnym stanie. 

Wpatrywanie się w ekran komputera i telefonu z pewnością jeszcze pogarsza sytuację. Dodatkowo mamy też alergie, zanieczyszczone powietrze oraz sezonowe zjawiska pogodowe pod postacią promieni słonecznych, deszczu, mrozu czy wiatru.

Oczywiście istotne jest, by zdrowo i różnorodnie się posilać, przez co dostarczamy organizmowi wszystkie niezbędne substancje. Przypomnijmy, że wiele z nich – w tym witaminy i minerały – odpowiadają także za prawidłową pracę oczu. Do tego też ważne jest, by były optymalnie nawilżone. W wielu przypadkach dobrze sięgnąć po preparaty na oczy, które niwelują skutki zmęczenia czy też – jeżeli jest taka potrzeba – niwelująca objawy alergii. Często używanym produktem są w tej kategorii rozmaite krople do oczu. Proponujemy na przykład preparat Hyabak UD, czyli krople do oczu w minimsach czy też produkt nawilżający oczy – Hialeye 0,4%.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.