Dermokosmetyki do ciała

Dermokosmetyki do ciała

Nie zawsze z odpowiednią starannością dobieramy kosmetyki do kąpieli. Bywa bowiem, że sięgamy po pierwszy z brzegu żel czy też szampon. Z reguły inaczej to się przedstawia, kiedy nasza skóra jest problematyczna. Wtedy z dużą rozwagą należy decydować się na konkretne preparaty kosmetyczne. Wówczas zwykłe preparaty kosmetyczne z drogerii nierzadko są niewystarczające. Skóra wrażliwa wymaga bowiem troskliwego traktowania. Do codziennej pielęgnacji ciała więc używa się dermokosmetyków. To je odróżnia od pozostałych produktów kosmetycznych, że wykazują nie tylko pielęgnacyjne działanie, ale także lecznicze. W innym razie stosowanie nieodpowiednich kosmetyków zamiast poprawiać stan skóry – tylko go pogarsza.

W aptekach oferowane są różnorodne dermokosmetyki do kąpieli. Oferujemy tu między innymi balsam odżywczy do mycia suchej skóry atopowej, żel do mycia ciała i włosów czy też zawierająca liczne substancje aktywne emulsja do kąpieli z emolientami.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com