Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dermokosmetyki do tatuaży

Dermokosmetyki do tatuaży

Normalne kosmetyki z drogerii nie zawsze mają wystarczające działanie. Wtedy nierzadko sięga się po nieco bardziej profesjonalne produkty. Mowa tu o dermokosmetykach, które przeważnie dostępne są w aptekach lub renomowanych sklepach kosmetycznych. Wyroby te odznaczają się między innymi właściwościami leczniczymi. Dotyczy to także i tych, których używa się na tatuaże.

W tej kategorii produktów wyodrębniamy dwie grupy. Jedne stosuje się tuż po zabiegu – drugie dopiero wtedy, gdy skóra się zregeneruje. Najlepiej więc wyposażyć się w obydwa wyroby.  Co zrozumiałe, skóra krótko po wytatuowaniu jest wrażliwsza niż normalnie. Oczywiście proces gojenia się może przebiegać szybciej lub wolniej, co uzależnione jest w dużej mierze od czynników genetycznych. Niemniej proces ten przyspieszają właśnie dermokosmetyki do tatuaży. Kiedy już tatuaż się zagoi, wówczas warto miejsce, na którym się znajduje, dodatkowo pielęgnować. Stosuje się do tego specjalne preparaty, które zawierają liczne składniki aktywne – między innymi witaminy A i E – za sprawą których skóra jest bardziej wygładzona, a kolory tatuażu – wyrazistsze.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com