Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Na pamięć i koncentrację

Działanie leków na pamięć i koncentrację

Leki na koncentrację to produkty, których niektórzy używają w celu poprawy pamięci, zwiększenia uważności i koncentracji umysłu, a także zwiększenia poziomu energii i czujności. Istnieje wiele różnych stymulatorów poznawczych. Niektóre z nich to suplementy na pamięć, które są przeznaczone do kuracji stanów takich jak: senność lub narkolepsja, a także do poprawy czujności i koncentracji u osób z zaburzeniami uwagi. Jednak niektórzy zdrowi ludzie używają tych leków, aby poprawić swoje wyniki kognitywne np. podczas nauki do egzaminów. Witaminy na pamięć wzmacniają zdolności poznawcze, poprawiają procesy zachodzące w mózgu. Trzeba pamiętać, że leki na koncentrację i pamięć działają tak długo, jak długo lek pozostaje w organizmie. Należy mieć też na uwadze, że nie wszystkie tabletki na koncentrację mogą być przyjmowane razem z lekami na alergię. Szczegóły dostępne są zawsze w ulotce dołączonej do konkretnego produktu. 

Suplementy na koncentracje - działanie 

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak poprawić koncentrację, to powinieneś zacząć od zrozumienia działania wszelkich leków na pamięć i koncentrację. Duża część takich środków swoje działanie opiera na zwiększeniu przepływu krwi do mózgu, co pozwala na zużycie większej ilości tlenu przez organizm. Natomiast niektóre witaminy na pamięć mogą podnosić poziom adrenaliny w organizmie i wywoływać efekty podobne do picia dużych ilości kofeiny, co oznacza, że ludzie mogą pozostać w stanie czuwania przez dłuższy czas.

Z kolei lecytyna na pamięć zwiększa ilość pewnych substancji chemicznych (neurotransmiterów), takich jak dopamina, które są uwalniane w części mózgu związanej z uzależnieniem, co też wpływa korzystnie na podniesienie zdolności skupienia uwagi i podwyższonej koncentracji. Warto również zażywać inne witaminy, które poprawiają funkcjonalność organizmu. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.