Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507791219
Legalna apteka stacjonarna
Darmowa dostawa od 280 zł
Ibuprom Sprint to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciw gorączce. Kapsułka działa szybko, ponieważ znajduje się w niej płynna postać rozpuszczonej substancji czynnej ibuprofen, która jest gotowa to natychmiastowego wchłonięcia.
1-2 kapsułki. Dawkę można powtarzać z zachowaniem co najmniej 4-6 godzin odstępu. Maksymalnie w ciągu doby można przyjąć 6 kapsułek. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży od 12. roku życia.
Opakowanie zawiera 24 kapsułki z ibuprofenem w dawce 200 mg w każdej kapsułce. Przed użyciem leku Ibuprom Sprint Caps zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.
Zostaw nam swój email, jeśli chcesz być na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i porady dotyczące zdrowia i urody.
Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.
Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.
Śledź nas na