Na sen

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa sen. To niezwykle ważny proces regeneracyjny organizmu, który pozytywnie wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Niestety we współczesnym świecie zaburzenia snu są coraz częstsze. Do przyczyn zalicza się przede wszystkim stres, szybkie tempo życia i nadmiar bodźców atakujących nas niemal z każdej strony. W takiej sytuacji można próbować sięgnąć po tabletki nasenne bez recepty, które mogą pomóc ukoić nerwy, wyciszyć organizm i ułatwić zasypianie.

Leki na sen bez recepty – jak to działa?

Silne leki nasenne są zarezerwowane dla osób z poważnymi problemami i mogą być przyjmowane tylko pod kontrolą lekarza, ponieważ mają dosyć silne oddziaływanie na organizm. Każdy może jednak skorzystać ze wsparcia, jaki dają ziołowe tabletki na sen. To środki zawierające ekstrakty m.in. z ashwagandhy – hinduskiego ziela, które pomaga zniwelować stres – czy też swojskiej melisy oraz innych roślin wspierających odprężenie i uspokojenie. Sprawdź również naszą ofertę tabletek na stres.

Substancją najczęściej stosowaną w środkach tego typu jest jednak melatonina. To hormon regulujący m.in. cykl dobowy człowieka. Gdy organizm wytwarza go wystarczająco dużo, nie mamy problemów z zasypianiem ani budzeniem się w nocy. Czasami jego produkcja może być jednak zaburzona. Wówczas pomocne mogą się okazać leki na spokojny sen właśnie z melatoniną.

Tabletki na sen w naszej ofercie

Proponujemy leki na sen dostępne bez recepty, które pomagają walczyć z różnymi zaburzeniami snu. Znajdziesz tu wyłącznie środki od renomowanych producentów, stworzone ze składników najwyższej jakości. Znajdziesz tu tabletki z melatoniną oraz ekstraktami ziołowymi – różnorodne kompozycje, spośród których na pewno wybierzesz tę odpowiednią. Masz problemy ze snem? Sprawdź koniecznie!

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 12,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com