Na sen

Leki nasenne bez recepty

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa sen. To niezwykle ważny proces regeneracyjny organizmu, który pozytywnie wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Niestety we współczesnym świecie zaburzenia snu są coraz częstsze. Do przyczyn zalicza się przede wszystkim stres, szybkie tempo życia i nadmiar bodźców atakujących nas niemal z każdej strony. W takiej sytuacji można próbować sięgnąć po tabletki nasenne bez recepty, które mogą pomóc ukoić nerwy, wyciszyć organizm i ułatwić zasypianie.

Leki na sen bez recepty

Silne leki nasenne są zarezerwowane dla osób z poważnymi problemami i mogą być przyjmowane tylko pod kontrolą lekarza, ponieważ mają dosyć silne oddziaływanie na organizm. Każdy może jednak skorzystać ze wsparcia, jaki dają ziołowe tabletki na sen. To środki zawierające ekstrakty m.in. z ashwagandhy – hinduskiego ziela, które pomaga zniwelować stres – czy też swojskiej melisy oraz innych roślin wspierających odprężenie i uspokojenie. Sprawdź również naszą ofertę tabletek na stres.

Substancją najczęściej stosowaną w środkach tego typu jest jednak melatonina. To hormon regulujący m.in. cykl dobowy człowieka. Gdy organizm wytwarza go wystarczająco dużo, nie mamy problemów z zasypianiem ani budzeniem się w nocy. Czasami jego produkcja może być jednak zaburzona. Wówczas pomocne mogą się okazać leki na spokojny sen właśnie z melatoniną.


Tabletki nasenne bez recepty

Proponujemy leki nasenne dostępne bez recepty, które pomagają walczyć z różnymi zaburzeniami snu. Znajdziesz tu wyłącznie środki od renomowanych producentów, stworzone ze składników najwyższej jakości. Znajdziesz tu tabletki z melatoniną oraz ekstraktami ziołowymi – różnorodne kompozycje, spośród których na pewno wybierzesz tę odpowiednią. Masz problemy ze snem?


Jakie są najlepsze tabletki nasenne? Ranking leków i suplementów na sen

Szukasz mocnych tabletek na sen? W aptece wybór preparatów nasennych jest szeroki. W ofercie webpharm.pl znajdziesz tabletki na spanie zawierające w składzie wyciągi ziołowe, melatoninę, zioła na sen oraz leki zawierające składniki usypiające, takie jak doksylamina czy difenhydramina.

Niżej przedstawiamy kilka popularnych preparatów na sen:

Dorminox

Lek bez recepty z doksylaminą, która sprawi, że szybciej zaśniesz, a sen będzie lepszy i dłuższy, z mniejszą ilością przebudzeń.

Luminastil

Lek bez recepty z difenhydraminą, który pozwala szybciej zasnąć i zapewni głębszy sen.

Senamina

Zamiennik Dorminoxu – lek z doksylaminą, która skraca czas zasypiania, zwiększa głębokość i jakość snu, wydłuża sen i nie uzależnia.

Destresan Noc z melatoniną

Suplement diety w postaci kapsułek lub żelek. Produkt zawiera melatoninę, która ułatwia zasypianie, a także ekstrakty roślinne z chmielu i melisy.

Melatonina Lekam

Lek bez recepty zawierający melatoninę w 3 dawkach – 1 mg, 3 mg i 5 mg. Melatonina ułatwia zasypianie, poprawia jakość snu i nie ma właściwości uzależniających.

Zzzquil

Suplement diety na sen w postaci żelków z melatoniną i ekstraktami roślinnymi.

Forsen Forte z Melatoniną

Suplement diety w formie kapsułek zawierających melatoninę, ekstrakty z melisy, chmielu, ashwagandy oraz magnez z witaminą B6.

Valdix Noc

Lek bez recepty z proszkowanym korzeniem waleriany 400 mg.

Dobry Sen Forte

Suplement diety z melatoniną oraz wyciągami roślinnymi z passiflory i chmielu, wzbogacony o magnez z witaminą B6.

Valused Noc Plus

Lek na sen bez recepty z wyciągami roślinnymi z kozłka lekarskiego, chmielu, passiflory.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com