Witamina D 4000

Witamina D 4000

Wśród niezbędnych do prawidłowej pracy organizmu mikroelementów są między innymi witaminy. Regulują one wiele czynności fizjologicznych – co też przekłada się na nasze zdrowie psychofizyczne. Zdecydowaną większość dostarczamy ciału wraz z pożywieniem. Jakkolwiek i tutaj są wyjątki. Należy do nich przede wszystkim witamina D. Znaczne jej dzienne zapotrzebowanie przynoszą nam promienie słoneczne. Syntetyzuje się wówczas, kiedy te stykają się z powierzchnią skóry. Przy czym istotne jest, aby była ona odkryta w około 20%. Najefektywniej pobieramy w ten sposób wit. D w najcieplejszych, czyli najdłuższych i najbardziej słonecznych miesiącach – od maja do września. Oczywiście występuje również w pożywieniu, na przykład węgorzy czy łososi z wolnych łowisk. Zawierają ją także inne ryby.

Nieraz wskazane jest suplementowanie tego związku organicznego. Preparaty czy leki zawierają różną liczbę jednostek. Dzienne zapotrzebowanie dla młodego człowieka, osoby w sile wieku oraz seniora wynosi około 4000 jednostek (młodsze dzieci nie potrzebują jej aż tyle). Znajdziemy więc w aptece także produkty z witaminą D 4000.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com