Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Leki na nerwy

Leki na nerwy

Większość z nas nie wyobraża sobie życia w innych czasach, kiedy nie było jeszcze telefonów komórkowych, internetu oraz innych technologicznych udogodnień – mimo że nierzadko dorastaliśmy, gdy to wszystko jeszcze nie istniało. Przyzwyczajenie jest jednak drugą naturą człowieka. Niestety wraz z rozwojem cywilizacyjnym pojawiają się swoiste dla niego schorzenia. Dlatego też nazywamy je chorobami cywilizacyjnymi, które wynikają z naszego trybu życia, na którego zmianę możemy wpływać w ograniczonym stopniu. Katalizatorem wielu bardzo różnych dolegliwości jest stres. Dobrze, kiedy pojawia się on sporadycznie, motywując nas do działania i wzmagając koncentrację. Jednak gdy ma on charakter chroniczny i jest go po prostu za dużo, wywołuje on w nas odwrotny skutek – paraliżujący. Duże i długotrwałe stężenie hormonów stresu często wywołują zaburzenia lękowe, które objawiają się szeregiem symptomów, zaliczymy do nich między innymi: drżenie mięśni, uciskowy ból głowy, kłopoty trawienne, zmęczenie, niepokój itd. W takim przypadku konieczne jest zwrócenie się do lekarza psychiatry, który zaordynuje psychoterapię, czasem wspomaganą farmakoterapią.

Przy lżejszych dolegliwościach nierzadko wystarczy chwila odpoczynku i odprężenia się, by ukoić zszargane nerwy.  Oczywiście modyfikacja trybu życia (postawienie na ruch i zdrową dietę) – w miarę możliwości – też jest dobrym rozwiązaniem.

Leki na uspokojenie w naszej ofercie

Wśród naszych propozycji znajdziesz tabletki uspokajające, których formuły oparte są na naturalnych składnikach. Dzięki temu są łagodne dla organizmu, ale jednocześnie skutecznie pomagają bronić się przed nerwami i deprymującym stresem. To leki na uspokojenie dostępne bez recepty, które mogą stanowić uzupełnienie prawidłowej diety i zdrowego stylu życia oraz pomoc w sytuacjach, w których trudno zadbać o te czynniki.

Kiedy chcemy doraźnie uspokoić nerwy (podczas sporadycznych sytuacji) – wtedy sięgamy po preparaty apteczne dostępne bez recepty, a do takich zaliczymy między innymi kapsułki Persen Forte, pomagające uspokoić nerwy, czy też Magne B6 redukujący skutki zmęczenia. Aktywniejszym osobom proponujemy saszetki Natura Mix Advanced.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.