Leki na nerwy

Leki na nerwy bez recepty

Większość z nas nie wyobraża sobie życia w innych czasach, kiedy nie było jeszcze telefonów komórkowych, internetu oraz innych technologicznych udogodnień – mimo że nierzadko dorastaliśmy, gdy to wszystko jeszcze nie istniało. Przyzwyczajenie jest jednak drugą naturą człowieka. Niestety wraz z rozwojem cywilizacyjnym pojawiają się swoiste dla niego schorzenia. Dlatego też nazywamy je chorobami cywilizacyjnymi, które wynikają z naszego trybu życia, na którego zmianę możemy wpływać w ograniczonym stopniu. Katalizatorem wielu bardzo różnych dolegliwości jest stres. Dobrze, kiedy pojawia się on sporadycznie, motywując nas do działania i wzmagając koncentrację. Jednak gdy ma on charakter chroniczny i jest go po prostu za dużo, wywołuje on w nas odwrotny skutek – paraliżujący. Duże i długotrwałe stężenie hormonów stresu często wywołują zaburzenia lękowe, które objawiają się szeregiem symptomów, zaliczymy do nich między innymi: drżenie mięśni, uciskowy ból głowy, kłopoty trawienne, zmęczenie, niepokój itd. W takim przypadku konieczne jest zwrócenie się do lekarza psychiatry, który zaordynuje psychoterapię, czasem wspomaganą farmakoterapią.

Przy lżejszych dolegliwościach nierzadko wystarczy chwila odpoczynku i odprężenia się, by ukoić zszargane nerwy.  Oczywiście modyfikacja trybu życia (postawienie na ruch i zdrową dietę) – w miarę możliwości – też jest dobrym rozwiązaniem.

Leki na nerwy w naszej ofercie

Wśród naszych propozycji znajdziesz tabletki uspokajające, których formuły oparte są na naturalnych składnikach. Dzięki temu są łagodne dla organizmu, ale jednocześnie skutecznie pomagają bronić się przed nerwami i deprymującym stresem. To leki na uspokojenie dostępne bez recepty, które mogą stanowić uzupełnienie prawidłowej diety i zdrowego stylu życia oraz pomoc w sytuacjach, w których trudno zadbać o te czynniki.

Kiedy chcemy doraźnie uspokoić nerwy (podczas sporadycznych sytuacji) – wtedy sięgamy po preparaty apteczne dostępne bez recepty, a do takich zaliczymy między innymi kapsułki Persen Forte, pomagające uspokoić nerwy, czy też Magne B6 redukujący skutki zmęczenia. Aktywniejszym osobom proponujemy saszetki Natura Mix Advanced.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com