Naturalne środki na komary

Naturalne środki na komary

Lato i cieplejsze dni mają oczywiście wiele zalet. To wtedy możemy często przebywać na świeżym powietrzu i pobierać witaminę D, która powstaje przy udziale promieni słonecznych. Cieszymy się dłuższym dniem. Jednocześnie jednak pamiętamy o pewnych mankamentach. Upały, jeżeli trwają dłużej, przynoszą zmęczenie. Do tego jeszcze dochodzą natrętne owady. Najwięcej przykrości sprawiają nam bodaj komary, które nieraz bywają istną plagą. Zdajemy sobie sprawę, że pełnią funkcję w ekosystemie – stanowiąc pożywną biomasę dla ptaków, płazów czy gadów – niemniej staramy się sobie ulżyć. Stosujemy przeróżne środki na komary. Oczywiście najlepiej używać tych naturalnych. Niektórzy wykorzystują do tego zebrane surowce zielarskie, na przykład kwiaty wrotyczu. Jakkolwiek działanie to jest raczej łagodne. Efektywniejsze są rozmaite olejki roślinne, na przykład ten z trawy cytrynowej, który – o czym również warto wspomnieć – odstrasza też innych natrętów, między innymi muchy i meszki. Polecamy także naturalne środki na komary dostępne w aptece bez recepty. W tej kategorii produktów mieści się między innymi sprej na komary, który skomponowano z rozmaitych olejków eterycznych. Dostępne są także plastry i kremy o podobnym działaniu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com