Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
 • Legalna apteka stacjonarna
 • Dostawa za 0 zł od 299 zł

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Podkategorie

 • Tabletki przeciwbólowe...

  Stosowanie tabletek na ból

  Tabletki przeciwbólowe, to jeden z najbardziej znanych środków farmaceutycznych. Proces analgezji, czyli zniesienia odczuwania bólu, to główna zaleta tabletek na ból. Znajdują się niemal w każdej domowej apteczce. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Takie środki stosowanie są w różnego rodzaju sytuacjach np. podczas bólu zęba, bólu głowy, mięśni, a także po urazach organizmu. Trzeba jednak pamiętać, żeby rodzaj leków dobierać odpowiednio do typu bólu, który w danym momencie odczuwasz. Celem przyjmowania leków jest poprawa jakości życia. Wszystkie tabletki przeciwbólowe mają potencjalne skutki uboczne, dlatego należy rozważyć zalety ich stosowania w porównaniu z wadami.

 • Saszetki przeciwbólowe...

  Skuteczne saszetki przeciwbólowe

  Wszystkie środki przeciwbólowy wchodzą w interakcję z receptorami w mózgu, które są związane z przyjemnością, nagrodą i bólem. Kiedy dana osoba spożywa np. saszetki przeciwbólowe, zwykle odczuwa podwyższony nastrój, rozluźnioną euforię i złagodzenie bólu - efekty, które poprawia funkcjonowanie organizmu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że receptory wyzwalane przez preparaty przeciwbólowe znajdują się w obszarze mózgu, który kontroluje również funkcje automatyczne, takie jak bicie serca i oddychanie. Dlatego należy przestrzegać zażywania odpowiednich dawek. Każde odstępstwo od zaleceń producenta może nieść za sobą niebezpieczne skutki uboczne. Jednak w większości wypadków, np.: podczas bólu głowy, mięśni, zębów lub bólu spowodowanego urazem, leki przeciwbólowe w saszetkach szybko pozwalają złagodzić nieprzyjemne objawy, a pacjent odczuwa ulgę.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Tpay. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 11,49 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

Do prawidłowego działania sklepu użyj inną przeglądarke

Logo Chrome Logo Firefox Logo Safari Logo Opera