Leki na nadmierne pocenie się

Preparaty na pocenie się bez recepty

Nadmierne pocenie się to przykra przypadłość, która dotyczy wielu z nas. W ofercie naszej apteki internetowej znajdziesz bezpieczne i sprawdzone leki przeciw poceniu się bez recepty. Zobacz również kremy i balsamy do ciała dostępne w Aptece Webpharm. 

Leki na pocenie się

Pot pełni istotną funkcję w termoregulacji naszego organizmu. Podczas gorących dni wraz z nim uchodzi ciepło, a także szkodliwe substancje oraz elektrolity. Niemniej nadmierne pocenie się jest problemem dość kłopotliwym, zwłaszcza w sytuacjach stresowych. 

Chcąc temu przeciwdziałać, nosi się specjalną odzież oraz stosuje odpowiednią dietę. Jednak najskuteczniejszą ochroną przed potem są antyperspiranty. Zawierają one chlorek glinu, który uszczelnia pory skóry. 

Najbardziej uciążliwe jest pocenie się pach i nóg. W pierwszym przypadku oferujemy preparat, który chroni przed przebarwieniami skóry.

Preparaty przeciw poceniu się nóg

Przesadne pocenie się nóg to nie tylko problem osoby z tą przypadłością, ale także jej otoczenia. I nie trzeba tego specjalnie tłumaczyć. 

Skóra stóp jest delikatna, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na jej pielęgnację. Pot sprzyja blokowaniu porów, przez co powstają bakterie. Dobrze się temu przeciwstawić, używając preparatów przeciw poceniu się nóg. Oferujemy więc antyperspiranty do stóp w kremie, które przywrócą ich skórze świeżość. W tej kategorii godny polecenia jest między innymi produkt Acerin Forte.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com