Żele antybakteryjne

Żele antybakteryjne do rąk

Przez pewien czas kwestia dezynfekcji dłoni, a także rozmaitych powierzchni należała do najpopularniejszych. Jakkolwiek i wcześniej i teraz nic się tu nie powinno zmienić. Rozmaite drobnoustroje towarzyszą ludzkości od początku dziejów. Jedne są nam pomocne, drugie zaś szkodliwe. Przed złoczynnymi bronimy się w różny sposób. Na pierwszej linii frontu stoją naturalne właściwości ochronne skóry. W dalszej kolejności mamy układ odpornościowy. Ponadto stosujemy też rozmaite środki odkażające. Niezbędne są – co zrozumiałe – w zakładach pracy, w punktach gastronomicznych czy też rozmaitych obiektach z sektora HoReCa. Dobrze też mieć preparat dezynfekcyjny na domowy użytek czy też do stosowania na wycieczce, w autobusie, szkole, pracy czy na uczelni. W takiej sytuacji przydatny jest między innymi żel antybakteryjny do rąk w niewielkiej poręcznej buteleczce. Taki też jest Aloe Hand Gel. Substancją odpowiedzialną za odkażanie jest w nim etanol o stężeniu alkoholu wynoszącym 60%. Nadto ma on składniki pomocnicze, a także aloes, który nie tylko łagodzi działanie etanolu, ale jeszcze nawilża skórę.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com