Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Maski ochronne

Zadbaj o zdrowie swoje i innych, czyli maski ochronne na twarz FFP2, FFP3 oraz zwykłe

Maski ochronne to podstawa dbania o zdrowie swoje oraz bliskich i to nie tylko w czasie pandemii. To dzięki nim można zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się grypy oraz przeziębienia, dlatego w okresie jesiennym i zimowym warto zakładać je zwłaszcza w środkach transportu publicznego. W naszej aptece dostępne są m.in. maski FFP3 oraz maski FFP2, które są lekkie i komfortowe, a przy tym dobrze zabezpieczają przed przedostawaniem się bakterii i wirusów. Maseczki ochronne można stosować wraz z takimi preparatami jak antybakteryjny spray do nosa, który zabezpiecza śluzówkę nosa przed wnikaniem patogenów.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.