Witamina D 1000

Witamina D 1000

Każdego dnia dostarczamy swojemu ciału wielu związków organicznych, które są nieodzowne do tego, abyśmy mogli sprawnie funkcjonować i dobrze się czuć. Należą do nich choćby witaminy. Zdecydowaną większość z nich absorbujemy wraz z pokarmem. Nie brak tu jednak wyjątków. Nade wszystko należy do nich przede witamina D. Nasz organizm potrafi ją bowiem wytwarzać przy wykorzystaniu promieni słonecznych. Najpierw jednak muszą one paść na powierzchnię naszej skóry. Istotne tu jest, by przynajmniej 20% jej obszaru było wyeksponowane na ich działanie. Promienie te najefektywniejsze są wtedy, gdy padają pod odpowiednim kątem i z właściwą siłę. Dlatego też witaminę D najłatwiej chłonie się między majem a wrześniem, w godzinach 12-15.

Bywa, że  wskazane jest uzupełnienie jej w formie preparatów aptecznych czy leków. Preparaty różną liczbę jednostek. U najmłodszych ich podaż jest mniejsza niż u starszych pociech, młodzieży, osób w sile wieku czy seniorów. Dlatego też niejednokrotnie wystarczają produkty zawierające 1000 IU.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com