Dermokosmetyki do rzęs

Dermokosmetyki do rzęs

Rzęsy podobnie jak skóra czy włosy regenerują się i odrastają. Proces ten jednak z wielu powodów może być spowolniony i osłabiony. Oczywiście dzieje się tak wraz z upływem lat. Wówczas brakuje nam składników, które odpowiadają za kondycję rzęs. Do tego dochodzą szkodliwe czynniki zewnętrzne – choćby opady atmosferyczne czy gorąca bądź mroźna pogoda. Przeważnie skupiamy się na pielęgnacji włosów czy paznokci. O rzęsach nie zawsze się pamięta. Tymczasem i one szybko tracą swoje naturalne właściwości. Niewątpliwie przyspieszone to jest także przez stosowanie kosmetyków do makijażu. Niekorzystne zmiany warto zniwelować innymi preparatami – dermokosmetykami, które pod postacią tuszy czy odżywek przyspieszają ich regenerację i pomagają przywrócić optymalną kondycję i – co za tym idzie – lśniący wygląd. Pomocne w osiągnięciu tego celu okazują się na przykład odżywki Dermena Lash

Warto przy tym pamiętać, że kondycję i włosów, i skóry głowy poprawiają także witaminy oraz minerały zawarte w jedzeniu. Stąd też zbilansowana dieta pomaga nam wzmocnić cebulki włosowe.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com