Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Witaminy dla Seniorów

Preparaty wzmacniające dla seniorów w płynie i tabletkach

Organizmy osób starszych wykazują zwiększone zapotrzebowanie na składniki mineralne. Witaminy dla seniora są więc doskonałym sposobem na uzupełnienie niedoborów oraz wzmocnienie organizmu. Jakie preparaty dostępne są w aptekach? To m.in. witaminy w płynie dla seniora, które zawierają kompleks niezbędnych składników takich jak kwas foliowy, wapń oraz żelazo. Witaminy wzmacniające dla seniorów to również przeciwutleniacze pozwalające walczyć z wolnymi rodnikami. Zazwyczaj są to ekstrakty owocowe i warzywne, przy czym niezastąpionym ich źródłem jest dieta.

Kiedy sięgnąć po preparaty na wzmocnienie dla seniorów?

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego suplementacja jest zdecydowanie zalecana w tej grupie wiekowej, przy czym oczywiście warto skonsultować ją z lekarzem, gdyż szkodliwy może być również nadmiar składników odżywczych. Preparaty dla seniorów to w praktyce jednak nie tylko witaminy. U osób starszych częste są też problemy z układem trawiennym i w takiej sytuacji niezbędne mogą być również suplementy na zaparcia oraz środki na zespół jelita drażliwego. Takie farmaceutyki, a także bezpieczne witaminy dla seniorów, można zakupić w aptekach online i stacjonarnych.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.