Żele i kremy na blizny

Żele i kremy na blizny

Skóra jako największy nasz organ (i zarazem najbardziej zewnętrzny) narażona jest na różnorodne dolegliwości. Mają one różnorodny charakter. Niektóre powstają wskutek uszkodzeń mechanicznych, i takie też należą do najczęstszych powodów zmian skórnych. Oczywiście skóra ma mocne zdolności regeneracyjne. Dlatego też rany zasklepiają się. Proces ten oczywiście przebiega z różną szybkością i efektywnością. Dużo tu zależy od indywidualnych predyspozycji. Niemało też od głębokości i rodzaju zranienia. Uszkodzona skóra (pierwotna tkanka) zastępowana wówczas jest tkanką łączną włóknistą. W efekcie powstają blizny – które mogą po czasie stać się niewidoczne lub też pozostać, co uwarunkowane jest, o czym wspomnieliśmy, wieloma czynnikami. Gdy jest świeża, należy ją chronić przed promieniami słonecznymi, gdyż ich działanie zdecydowanie spowalnia proces tworzenia się blizny.

Wprawdzie blizny nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, niemniej nieraz stanowią problem natury estetycznej, zwłaszcza wtedy, gdy widoczne są na twarzy, dłoniach czy innych wyeksponowanych miejscach. Pomocne w zatuszowaniu ich mogą być różnorodne żele i kremy dostępne w aptekach bez recepty. Polecamy między innymi krem No-scar, który leczy zarówno blizny po urazach, jak i trądziku, oparzeniach czy też bliznowce. Wygładza je, zmiękcza i rozjaśnia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com