Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Preparaty doustne na skórę, włosy, paznokcie

Tabletki na włosy, skórę i paznokcie

Preparaty wzmacniające włosy, skórę i paznokcie to dobry sposób na to, aby zadbać o ich kondycję, niezależnie od pory roku. Oczywiście sama suplementacja zda się na niewiele, jeśli nie będzie towarzyszyć jej zdrowy styl życia, w tym odpowiednia dieta oraz pielęgnacja. Tabletki na paznokcie, włosy i skórę mogą stanowić jednak wsparcie w dbaniu o ich kondycję.

Co zawierają tabletki na włosy?

Okazuje się, że tabletki na włosy to preparaty często nabywane w aptekach. Nic dziwnego: badania pokazują, że na ich kondycję regularnie skarży się około 80 proc. z nas i to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Warto więc rozważyć suplementację, która pozwoli uzupełnić składniki kluczowe dla ich dobrego stanu. Takie preparaty to zazwyczaj zestawy witamin, zawierające najważniejsze z nich, w tym witaminę A, B oraz popularną biotynę. Pomocny może być też cynk w tabletkach, który jest niezbędny, aby metabolizować aminokwasy konieczne do powstawania włosów.

Co zawierają w swoich składach tabletki na paznokcie?

Tabletki na wzmocnienie paznokci również dostępne są w aptekach. Podstawowym składnikiem jest w ich przypadku krzem, który odpowiada za wzmocnienie płytki paznokcia i tym samym chroni on przed nadmierną łamliwością. Preparaty na paznokcie to dodatkowo biotyna, witaminy z grupy B, a często też witamina D, której niedobór może występować u około 90 proc. z nas.

Tabletki na włosy i paznokcie trzeba przyjmować w sposób bezpieczny. Informacje na temat dawkowania zawsze znajdują się opisie danego produktu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.