Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Preparaty doustne na skórę, włosy, paznokcie

Tabletki na włosy, skórę i paznokcie

Preparaty wzmacniające włosy, skórę i paznokcie to dobry sposób na to, aby zadbać o ich kondycję, niezależnie od pory roku. Oczywiście sama suplementacja zda się na niewiele, jeśli nie będzie towarzyszyć jej zdrowy styl życia, w tym odpowiednia dieta oraz pielęgnacja. Tabletki na paznokcie, włosy i skórę mogą stanowić jednak wsparcie w dbaniu o ich kondycję.

Co zawierają tabletki na włosy?

Okazuje się, że tabletki na włosy to preparaty często nabywane w aptekach. Nic dziwnego: badania pokazują, że na ich kondycję regularnie skarży się około 80 proc. z nas i to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Warto więc rozważyć suplementację, która pozwoli uzupełnić składniki kluczowe dla ich dobrego stanu. Takie preparaty to zazwyczaj zestawy witamin, zawierające najważniejsze z nich, w tym witaminę A, B oraz popularną biotynę. Pomocny może być też cynk w tabletkach, który jest niezbędny, aby metabolizować aminokwasy konieczne do powstawania włosów.

Co zawierają w swoich składach tabletki na paznokcie?

Tabletki na wzmocnienie paznokci również dostępne są w aptekach. Podstawowym składnikiem jest w ich przypadku krzem, który odpowiada za wzmocnienie płytki paznokcia i tym samym chroni on przed nadmierną łamliwością. Preparaty na paznokcie to dodatkowo biotyna, witaminy z grupy B, a często też witamina D, której niedobór może występować u około 90 proc. z nas.

Tabletki na włosy i paznokcie trzeba przyjmować w sposób bezpieczny. Informacje na temat dawkowania zawsze znajdują się opisie danego produktu.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com