Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Apap małe opakowanie 12 tabletek, lek z paracetamolem na gorączkę i ból głowy w ciąży Zobacz większe
    • Apap małe opakowanie 12 tabletek, lek z paracetamolem na gorączkę i ból głowy w ciąży

    Apap, 500 mg paracetamolu, 12 tabletek

    6,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    w ciągu 48h
    Koszty dostawy:
    od 9,99
    GLS do punktu
    9,99
    Inpost Kurier
    12,99
    GLS
    13,99
    DHL do punktu
    12,99
    DHL
    14,99
    DHL płatność u kuriera
    18,99
    Inpost paczkomat
    12,99
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Apap 12 tabletek - lek na ból różnego pochodzenia i przeciw gorączce w podręcznym 12-tabletkowym opakowaniu, które możesz mieć zawsze przy sobie. Apap jest odpowiedni dla młodzieży powyżej 12 lat oraz dla osób dorosłych.


    Na co pomagają tabletki Apap?

    • bóle głowy (np. napięciowe bóle głowy)
    • bóle menstruacyjne
    • bóle zębów
    • bóle gardła
    • gorączka
    • nerwobóle
    • bóle mięśniowe
    • bóle kostno-stawowe

    W 1 tabletce Apapu znajduje się 500 mg substancji leczniczej paracetamolu.

     

    Jak działa lek Apap na ból i gorączkę?

    Apap skutecznie pomaga pozbyć się bólu i obniża wysoką temperaturę ciała, dzięki czemu już po około 30 minutach poczujesz się lepiej - Apap działa szybko, po pół godzinie zaobserwujesz pierwsze efekty, a po godzinie lek będzie już krążył w maksymalnym stężeniu w Twojej krwi. Jeśli zależy Ci na szybkiej uldze w bólu, przyjmuj Apap na czczo - bez wcześniejszego posiłku składnik czynny leku paracetamol szybciej się wchłonie, przez co szybciej da efekty. Działanie przeciwbólowe utrzyma się przez 4-6 godzin, przeciwgorączkowe przez 6-8 godzin.


    Apap 12 tabletek - jak należy dawkować?

    • Osoby dorosłe - w razie potrzeby przyjmij 1 lub 2 tabletki.
      Jeśli to konieczne to kolejną dawkę możesz zażyć po upływie 4 godzin od poprzedniej. Maksymalna dawka w ciągu 24 godzin to 8 tabletek, jednorazowo nie można zażywać więcej niż 2 tabletek.
    • Młodzież powyżej 12 lat - 1 tabletka w razie potrzeby.
      Jeśli ból lub gorączka utrzymują się, kolejną dawkę Apapu możesz zażyć po 4 godzinach od poprzedniej dawki.

    Apap - składniki

    • substancja lecznicza - paracetamol (Paracetamolum) 500 mg
    • składniki pomocnicze - wosk Carnauba, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, makrogol, powidon, kwas stearynowy, skrobia żelowana


    Czy mogę przyjmować Apap jeśli jestem w ciąży?

    Apap z paracetamolem może być stosowany u kobiet w okresie ciąży. Stosowanie Apapu wymaga uprzedniej konsultacji z lekarzem, chyba że konieczne jest szybkie zażycie leku, np. w przypadku gorączki. Leki z paracetamolem są powszechnie stosowane u kobiet spodziewających się dziecka.


    Apap przy karmieniu piersią?

    Apap możesz przyjmować jeśli karmisz piersią. Stosowanie skonsultuj tylko ze swoim lekarzem.


    Alkohol a Apap - czy można łączyć?

    Połączenie alkoholu i paracetamolu (składnika Apapu) może być niebezpieczne i nawet doprowadzić do uszkodzenia wątroby. Nie stosuj leku Apap jeśli pijesz alkohol lub jesteś świeżo po piciu alkoholu. Na kaca bezpieczniejsze będą inne leki, np. Ibuprom


    Przy jakich jednocześnie przyjmowanych lekach nie można stosować Apapu?

    • Leki przeciwzakrzepowe, takie jak acenokumarol i warfaryna - jeśli koniecznie potrzebujesz zażyć Apap, skonsultuj się z lekarzem.
    • Inne leki zawierające w składzie paracetamol. Składnik czynny Apapu znajduje się w wielu innych lekach dostępnych bez recepty, jak i na receptę. Dotyczy to np. saszetek na przeziębienie Gripex, gdzie jednym ze składników jest paracetamol w wysokiej dawce i jednoczesne zażycie tabletki Apap z Gripexem spowoduje przekroczenie maksymalnej dawki jednorazowej.


    Dodatkowe informacje

    Opakowanie zawiera 12 tabletek. Przed zażyciem produktu leczniczego zapoznaj się dokładnie z ulotką dołączoną do opakowania. Bez porozumienia z lekarzem Apap możesz przyjmować przez 3 dni w przypadku gorączki lub 5 dni w przypadku bólu. Dłuższa terapia wymaga konsultacji z lekarzem. 

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.