Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 299 zł
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć Dexak, 10 tabletek, lek przeciwbólowy i przeciwzapalny Zobacz większe
  • Dexak, 10 tabletek, lek przeciwbólowy i przeciwzapalny

Dexak, 10 tabletek

8,99 zł

Oceny i opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Dostępność:

Produkt dostępny

Wysyłka:
w ciągu 24h
Koszty dostawy:
od 10,99 zł
Producent:
Berlin-Chemie

Tabletki Dexak 25 mg (dostępne w opakowaniach po 10 tabletek oraz 30 tabletek) to dostępny bez recepty lek przeciwbólowy oraz przeciwzapalny przeznaczony dla osób dorosłych. Zaleca się go w przypadku bólów o nasileniu łagodnym lub umiarkowanym np.:

  • w przypadku bólu mięśniowo-kostnego,
  • bolesnego miesiączkowania,
  • bólu zębów,
  • bólu kręgosłupa,
  • bólu głowy,
  • bólu stawów.


Dawkowanie tabletek Dexak 25 mg
1 tabletka co 8 godzin (maksymalna dawka dobowa do 75 mg - 3 tabletki)

Dexak tabletki 25 mg nie są przeznaczone do długotrwałego stosowania, a przyjmowanie należy ograniczyć wyłącznie do okresu występowania objawów. Jeśli te utrzymują się po 3-4 dniach należy udać się do lekarza. W przypadku tabletek Dexak 25 mg należy również ściśle przestrzegać zalecanej dawki. Ta w przypadku osób od 18. roku życia wynosi 25 mg co 8 godzin (w ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki). U osób chcących osiągnąć szybsze działanie, zaleca się stosowanie tabletek co najmniej 30 minut przed posiłkem. Przyjęcie tabletek na pusty żołądek spowoduje szybsze wchłanianie i szybszy początek działania. Należy również pamiętać, że w przypadku osób w podeszłym wieku maksymalna zalecana dawka zmniejsza się do 2 tabletek na dobę.

Skład leku Dexak

Składnikiem czynnym jest substancja należąca do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) - deksketoprofen. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.


Dexak i ciąża

Tabletki Dexak nie są przeznaczone dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży ani kobiet karmiących piersią. U kobiet planujących ciążę należy unikać stosowania leku Dexak. Stosowanie Dexak w okresie ciąży wymaga koniecznie konsultacji z lekarzem.

Reviews

Oceń i opisz produkt !

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub przelewem.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.