Tabletki i leki na zmęczenie

Leki na chroniczne zmęczenie i brak energii

Zmęczenie i brak energii wcale nie muszą być skutkiem wyczerpującego wysiłku fizycznego czy umysłowego. Wiele innych czynników może za tym stać. Chroniczny brak witalności jest jednym ze znaków naszych czasów. Z jednej strony mamy coraz to nowocześniejsze technologie, z drugiej – wiele stresogennych uwarunkowań. W największym stopniu odpowiada za to tryb życia, czyli to, jak spędzamy czas wolny i jak się odżywiamy. Często przesiadujemy przed komputerami czy telewizorami, jedząc przy tym niezdrową żywność. W ten sposób “odpoczywamy” po stresujących wyzwaniach w pracy i poza nią. Kiedy mało przebywamy na świeżym powietrzu i nie dostarczamy wraz z pokarmem niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji – wtedy często borykamy się ze stresem oksydacyjnym. Ma on miejsce wtedy, gdy w organizmie jest więcej wolnym rodników niż przeciwutleniaczy. W efekcie pojawiają się różnorodne dolegliwości – między innymi bóle głowy, brzucha, mięśni, problemy trawienne czy ogólne zmęczenie i brak energii. 

Leki na zmęczenie i senność

Oczywiście w przypadku chronicznych dolegliwości ze strony któregokolwiek z układów należy zgłosić się do lekarza, by diagnoza wykluczyła rozmaite choroby. Niewykluczone, że ciągłe zmęczenie ma podłoże psychiczne, co zwykle wymaga psychoterapii, nieraz wspomaganej farmakoterapią.

W wielu przypadkach, gdy nie mamy do czynienia z poważnym schorzeniem, pomocne są adaptogeny – na przykład preparaty z ashwagandhą, żeń-szeniem czy różeńcem górskim. Nie zawierają sztucznych substancji, lecz wyłącznie składniki z naturalnych i dobroczynnych surowców roślinnych.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com