Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Probiotyki, Synbiotyki

Synbiotyki i probiotyki wspomagające pracę układu pokarmowego

Dostępne probiotyki to suplementy diety, które pomogą Ci wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego. Są one w szczególności polecane przy antybiotykoterapii, przy braku apetytu lub przy nudnościach. Suplementy probiotyczne zapewnią równowagę flory bakteryjnej jelit, która jest absolutnie niezbędna dla zdrowia całego organizmu. Dostępne są w naszej ofercie zarówno te dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jak dawkować tabletki probiotyczne bez recepty?

Probiotyki bez recepty są bezpieczne w stosowaniu, o ile przyjmuje się je zgodnie z zaleceniami, czyli bez przekraczania zalecanej dziennej dawki. Zazwyczaj jest to od jedna do dwóch tabletek, najczęściej przyjmowanych wraz z posiłkami. Probiotyki w kroplach także przyjmuje się z jedzeniem, przy czym także i tutaj konieczne jest nieprzekraczanie wskazanej dawki.

Czym są prebiotyki?

Prebiotyki to takie składniki, które mają na celu pobudzanie wzrostu korzystnych bakterii jelitowych. Niektóre probiotki to suplementy, w których składach również można je znaleźć. Tym samym potęguje się ich korzystny wpływ na organizm, związany z przyjmowaniem takich preparatów.

Czy probiotyki i synbiotyki bez recepty są dla Ciebie? Zapytaj o to lekarza, zwłaszcza gdy cierpisz na zespół jelita drażliwego, a także masz inne przewlekłe dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.