Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Probiotyki, Synbiotyki

Synbiotyki i probiotyki wspomagające pracę układu pokarmowego

Dostępne probiotyki to suplementy diety, które pomogą Ci wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego. Są one w szczególności polecane przy antybiotykoterapii, przy braku apetytu lub przy nudnościach. Suplementy probiotyczne zapewnią równowagę flory bakteryjnej jelit, która jest absolutnie niezbędna dla zdrowia całego organizmu. Dostępne są w naszej ofercie zarówno te dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jak dawkować tabletki probiotyczne bez recepty?

Probiotyki bez recepty są bezpieczne w stosowaniu, o ile przyjmuje się je zgodnie z zaleceniami, czyli bez przekraczania zalecanej dziennej dawki. Zazwyczaj jest to od jedna do dwóch tabletek, najczęściej przyjmowanych wraz z posiłkami. Probiotyki w kroplach także przyjmuje się z jedzeniem, przy czym także i tutaj konieczne jest nieprzekraczanie wskazanej dawki.

Czym są prebiotyki?

Prebiotyki to takie składniki, które mają na celu pobudzanie wzrostu korzystnych bakterii jelitowych. Niektóre probiotki to suplementy, w których składach również można je znaleźć. Tym samym potęguje się ich korzystny wpływ na organizm, związany z przyjmowaniem takich preparatów.

Czy probiotyki i synbiotyki bez recepty są dla Ciebie? Zapytaj o to lekarza, zwłaszcza gdy cierpisz na zespół jelita drażliwego, a także masz inne przewlekłe dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com