Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
   Zdjęcie produktu - Tadalafil Maxigra (Maxigra 36h), 2 tabletki - lek na zaburzenia erekcji Zobacz większe
  • Zdjęcie produktu - Tadalafil Maxigra (Maxigra 36h), 2 tabletki - lek na zaburzenia erekcji

  Tadalafil Maxigra, 10 mg, 2 tabletki

  29,90 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Tadalafil Maxigra to lek na potencję bez recepty o dłuższym działaniu niż leki z sildenafilem (podobną popularną substancją stosowaną przy problemach z erekcją).


  Tadalafil Maxigra - jak działa tadalafil bez recepty?

  Tadalafil to substancja, która powoduje rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych prącia, dzięki czemu krew z łatwością dociera do penisa zapewniając prawidłową erekcję. Tadalafil działa szybko, pierwsze efekty działania możesz zauważyć już po 16-30 minutach od zażycia leku (udane erekcje po kilkunastu minutach występują u części mężczyzn1, zazwyczaj potrzebny czas wynosi pół godziny), maksymalne stężenie w osoczu krwi tadalafil osiąga po 2 godzinach (wtedy jego działanie jest pełne). Tadalafil Maxigra działa też długo, bo do 36 godzin2 od zażycia tabletki umożliwiając satysfakcjonujące odbycie stosunku z partnerką lub partnerem - nie oznacza to, że przez ten czas będzie utrzymywała się erekcja, usztywnienie członka pojawia się tylko w trakcie podniecenia seksualnego.


  Tadalafil Maxigra - dawkowanie

  • 1 tabletka, co najmniej pół godziny przed planowaną aktywnością seksualną.
  • Lek możesz stosować raz w tygodniu. W przypadku potrzeby częstszego stosowania produktu leczniego Tadalafil Maxigra, należy skonsultować się z lekarzem, który może rozważyć przyjmowanie mniejszej dawki raz na dobę.


  Maxigra 36h - skład Tadalafilu Maxigra

  Jedna tabletka zawiera:

  • Tadalafil (Tadalafilum) 10 mg - substancja czynna
  • Substancje pomocnicze - rdzeń tabletki: laktoza jednowodna, poloksamer typ 188, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, powidon K 30, sodu laurylosiarczan, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian; otoczka tabletki: tytanu dwutlenek (E 171), talk, makrogol 3350, alkohol poliwinylowy, żelaza tlenek żółty (E 172), żelaza tlenek czerwony (E 172).


  Tadalafil czy sildenafil - różnice w działaniu. Który lepszy?

  Bez recepty dostępne są do wyboru dwie substancje stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji - sildenafil i tadalafil. Obydwie substancje lecznicze mają podobną skuteczność3, ale między nimi jest kilka różnic:

  • czas działania - tadalafil działa do 36 godzin, sildenafil do 5 godzin,
  • zażycie leku z jedzeniem - posiłek nie wpływa na działanie tadalafilu, ale opóźnia działanie sildenafilu,
  • alkohol - na tadalafil nie ma wpływu (w przypadku spożycia rozsądnej ilości), w przypadku sildenafilu zmniejsza jego działanie.

  Tabletki Tadalafil Maxigra można uznać za lek wygodniejszy w stosowaniu dla osób częściej uprawiających seks, ponieważ efekt działania leku trwa dłużej (do 36 godzin). Dzięki długiemu działaniu leku Tadalafil Maxigra nie trzeba martwić się czasem, aby lek przyjąć bezpośrednio przed zbliżeniem seksualnym, tadalafil rozłącza czasowy związek z dawkowaniem leku przed spotkaniem - lek możesz zażyć zarówno pół godziny, jak i kilka godzin przed, bo upływ czasu nie zmniejszy skuteczności. Ponadto nie trzeba przejmować się, że np. kolacja opóźni działanie tadalafilu czy alkohol zaburzy jego skuteczność, choć tutaj należy mieć na uwadze, że alkohol sam w sobie spożyty w nadmiernych ilościach prowadzi do problemów z erekcją.


  Dodatkowe informacje

  Opakowanie leku Tadalafil Maxigra zawiera 2 tabletki. W środku opakowania znajdziesz ulotkę i „Informator dla pacjenta” - zapoznaj się z ich treścią i odpowiedz na wszystkie pytania zawarte w kwestionariuszu w celu bezpiecznego zastosowania leku. Nie stosuj jednocześnie innych leków z sildenafilem lub tadalafilem. Inny lek na erekcję można przyjąć po 48 godzinach od zażycia tadalafilu.


  Kiedy nie stosować leku Tadalafil Maxigra?
  • Przebyty udar w ciągu ostatnich 6 miesięcy
  • Przebyty w ciągu ostatnich 90 dni zawał serca
  • Ciężka choroba serca (co najmniej 2 stopnia wg klasyfikacji NYHA)
  • Niekontrolowane niedociśnienie lub nadciśnienie tętnicze
  • Niekontrolowane zaburzenia rytmu serca
  • Jednoczesne stosowanie innych leków na zaburzenia rytmu serca (np. sildenafil), inny lek na erekcję możesz przyjąć dopiero po upływie 48 godzin od zastosowania produktu leczniczego Tadalafil Maxigra
  • Jednoczesne stosowanie leków z doksazosyną (tadalafil może nasilić działanie doksazosyny prowadząc do niedociśnienia i omdleń), jeśli stosujesz lek z doksazosyną skonsultuj się ze swoim lekarzem.
  • Stosowanie leków z grupy azotanów (np. Nitrocard, Sustonit, Effox, Sorbonit, Pentaerythritol, Galpent)


  Źródła:

  1 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2643112

  2 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12837435

  3 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5603624

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com