Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Strefa intymna

Podkategorie

 • Prezerwatywy

  Prezerwatywy jako środek antykoncepcji 


  Prezerwatywy lateksowe są jedynym rodzajem antykoncepcji, który może zarówno zapobiegać ciąży, jak i chronić przed zakażeniami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy dla mężczyzn są wykonane z bardzo cienkiego lateksu (gumy), poliizoprenu lub poliuretanu i mają na celu zatrzymanie nasienia mężczyzny przed kontaktem z jego partnerem seksualnym. Mimo pojawienia się nowszych form antykoncepcji, prezerwatywy nadal mają swoje zalety. Są niedrogie, dostępne bez recepty i wolne od hormonalnych skutków ubocznych. Skuteczność kondomów wynosi 98% - przy ich prawidłowym stosowaniu. Oznacza to, że 2 na 100 kobiet zajdzie w ciążę w ciągu jednego roku, kiedy, jako środek antykoncepcyjny, zastosowane zostały prezerwatywy.

 • Środki na poprawę erekcji

  Bezpieczne środki na poprawę erekcji 

  Zaburzenia erekcji dotykają co 5 mężczyznę i mogą być spowodowane różnymi czynnikami. Trudności związane z potencją najczęściej pojawiają się wraz z wiekiem, choć w dzisiejszych czasach ten problem dotyka również młodszych mężczyzn. Jednym ze sposobów radzenia sobie z takimi trudnościami jest przyjmowanie tabletek na erekcję. Wszystkie tego typu środki poprawiają ukrwienie penisa. W połączeniu ze stymulacją seksualną, środki te pomagają osiągnąć erekcję wystarczającą do rozpoczęcia i zakończenia stosunku. Należy pamiętać, że tabletki na poprawę erekcji są skuteczne jedynie w przypadku fizycznych zaburzeń potencji.

 • Żele i emulsje intymne

  Czym są żele intymne? 


  Szukasz sposobu na zwiększenie ekscytujących doznań z Twoim partnerem? Sprawdź szeroką ofertę żeli intymnych dla kobiet i mężczyzn w naszej aptece. Lubrykanty pozwolą Ci na odkrycie dodatkowych wrażeń podczas kontaktów seksualnych z Twoim partnerem, a także pomogą skutecznie uzupełnić poziom nawilżenia okolic intymnych. Dodatkowo są idealnym sposobem na odcięcie się o monotonii i rutyny. Można jej stosować zarówno na przed stosunkiem, jak i w trakcie razem z prezerwatywą, ponieważ żele erotyczne są kompatybilne z lateksem. Żele intymne nawilżające mogą służyć również do masażu. Delikatnie odprężają oraz sprawiają, że skóra staje się gładsza i miększa w dotyku.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.