Strefa intymna

Podkategorie

 • Prezerwatywy

  Prezerwatywy jako środek antykoncepcji 


  Prezerwatywy lateksowe są jedynym rodzajem antykoncepcji, który może zarówno zapobiegać ciąży, jak i chronić przed zakażeniami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy dla mężczyzn są wykonane z bardzo cienkiego lateksu (gumy), poliizoprenu lub poliuretanu i mają na celu zatrzymanie nasienia mężczyzny przed kontaktem z jego partnerem seksualnym. Mimo pojawienia się nowszych form antykoncepcji, prezerwatywy nadal mają swoje zalety. Są niedrogie, dostępne bez recepty i wolne od hormonalnych skutków ubocznych. Skuteczność kondomów wynosi 98% - przy ich prawidłowym stosowaniu. Oznacza to, że 2 na 100 kobiet zajdzie w ciążę w ciągu jednego roku, kiedy, jako środek antykoncepcyjny, zastosowane zostały prezerwatywy.

 • Środki na poprawę erekcji

  Bezpieczne środki na poprawę erekcji 

 • Żele i emulsje intymne

  Czym są żele intymne? 


  Szukasz sposobu na zwiększenie ekscytujących doznań z Twoim partnerem? Sprawdź szeroką ofertę żeli intymnych dla kobiet i mężczyzn w naszej aptece. Lubrykanty pozwolą Ci na odkrycie dodatkowych wrażeń podczas kontaktów seksualnych z Twoim partnerem, a także pomogą skutecznie uzupełnić poziom nawilżenia okolic intymnych. Dodatkowo są idealnym sposobem na odcięcie się o monotonii i rutyny. Można jej stosować zarówno na przed stosunkiem, jak i w trakcie razem z prezerwatywą, ponieważ żele erotyczne są kompatybilne z lateksem. Żele intymne nawilżające mogą służyć również do masażu. Delikatnie odprężają oraz sprawiają, że skóra staje się gładsza i miększa w dotyku.

 • Suplementy na libido...
 • Suplementy na libido...
Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com