Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Krople do oczu na alergię

Krople do oczu na alergię

Alergie wziewne to skutek reakcji organizmu na substancje znajdujące się w powietrzu, takie jak pyłki roślin, kurz, roztocza, sierść zwierząt czy grzyby. Symptomy te mogą obejmować kichanie, świąd i wodnisty wyciek z nosa, swędzenie i łzawienie oczu, kaszel oraz duszność.

Jednym z sposobów łagodzenia objawów alergii wziewnej jest stosowanie kropli do oczu, takich jak Alectoin i Ektin. Te krople zawierają substancje czynne, które pomagają zmniejszyć obrzęk błony śluzowej nosa i zmniejszyć ilość wydzieliny. Produkty te Stosujemy do leczenia i zapobiegania objawom sezonowego i przewlekłego zapalenia spojówek związanego z alergią.

Przed zastosowaniem jakichkolwiek kropli do oczu ważne jest, by skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, aby dowiedzieć się, jakie krople będą najlepsze dla Twojego rodzaju alergii oraz aby poznać dawkowanie i ewentualne skutki uboczne.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com