Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci

Skuteczne oraz bezpieczne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko boryka się z bólem i gorączką, musisz działać naprawdę szybko. Na szczęście w aptekach dostępne są preparaty, które mogą być przyjmowane również przez najmłodszych. To dedykowane dla nich leki na gorączkę dla dzieci oraz środki przeciwbólowe.

Środki przeciwbólowe dla dzieci

Ból towarzyszy wielu z nas. Dotyka on także dzieci, które są na niego szczególnie wrażliwi. Dolegliwości bólowe mogą mieć różny charakter, wyróżniamy więc m.in. takie, które są rwące, kłujące, tępe, piekące czy palące. Po tym, jak się go opisuje i gdzie się lokalizuje, łatwiej dochodzimy do tego, co może dolegać naszej pociesze, choć pamiętajmy że najmniejsze dzieci – takie które jeszcze nie mówią lub też zaczynają wymawiać pierwsze słowa – manifestują swoją przypadłość poprzez płacz. Konieczna jest oczywiście wizyta u lekarza. Ten zleci badania (laboratoryjne, obrazowe, fizykalne itd), które pomogą zdiagnozować przypadłość. Stoją za nią kości, nerwy czy też mięśnie. Nierzadko dolegliwości bólowe wynikają ze stresu – wtedy dziecko najczęściej uskarża się na ból brzucha czy też głowy. Ulgę może przynieść odpoczynek. Jednak szybsze efekty przynoszą leki przeciwbólowe – choć trzeba uważać z ich stosowaniem i nie sięgać po nie bez potrzeby, zwłaszcza gdy chodzi o młodych pacjentów.

Te najpopularniejsze tabletki przeciwbólowe – czyli oparte na paracetamolu oraz ibuprofenie – mają też właściwości przeciwgorączkowe. Produkty te są przeznaczone również dla dzieci, które ukończyły 3 miesiąc życia.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com