Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci

Skuteczne oraz bezpieczne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko boryka się z bólem i gorączką, musisz działać naprawdę szybko. Na szczęście w aptekach dostępne są preparaty, które mogą być przyjmowane również przez najmłodszych. To dedykowane dla nich leki na gorączkę dla dzieci oraz środki przeciwbólowe.

Jak dawkować leki na gorączkę dla dzieci?

W przypadku takich preparatów bardzo ważne jest bezpieczeństwo stosowania. Dlatego też syropy przeciwgorączkowe dla dzieci, a także farmaceutyki w postaci tabletek należy dawkować zawsze wedle wskazań producenta, bez przekraczania zalecanej dziennej dawki. Podobnie należy postępować w przypadku leków przeciwbólowych dla dzieci, które także dostępne są w aptekach bez recepty. Najczęściej w ich składach można znaleźć paracetamol, który sprawdza się również w przypadku małych pacjentów.

Jak długo stosować leki na gorączkę dla dzieci?

W przypadku takich środków ważny jest też czas stosowania. Informacje na ten temat również można znaleźć w opisie danego produktu, ewentualnie skonsultować tę kwestię z lekarzem lub farmaceutą.

W asortymencie Webpharm dostępne są też inne preparaty dla najmłodszych, w tym elektrolity dla dzieci, które sprawdzają się przede wszystkim w przypadku występowania biegunek.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.