Witamina E

Witamina E

Codziennie przyswajamy z pokarmem liczne mikroelementy. Część z nich (na przykład żelazo) magazynujemy w poszczególnych organach, stąd też nie musimy ich przyjmować regularnie – to znów inne od razu są wykorzystywane przez organizm, potrzebujemy więc pobierać je na bieżąco. Wśród niezbędnych nam substancji są między innymi witaminy. Umożliwiają one sprawne funkcjonowanie poszczególnych układów. Bierze w tym udział między innymi witamina E, która reguluję pracę układu kostnego oraz narządu wzroku.

Zawierają ją na przykład orzechy, nasiona, a także pełnoziarniste produkty zbożowe. Jej niedobór manifestuje się poprzez zmęczenie, rozdrażnienie, anemię czy zaburzenia neurologiczne.

Zdrowa zbilansowana dieta powinna zapewnić pożądaną podaż tej witaminy. Jakkolwiek w niektórych przypadkach zalecane jest ich suplementowanie w formie tabletek A+E Vitum czy też Vitaminum A+E Medana. Warto nadmienić, że produkty te zawierają również witaminę A, która usprawnia proces widzenia i funkcjonowania układu immunologicznego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com