Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Leki i suplementy na układ nerwowy

Układ nerwowy reguluje wiele procesów zachodzących w organizmie, dlatego dbanie o jego prawidłową kondycję jest tak ważne. Jednocześnie jednak jego praca może być dość łatwo zaburzona na skutek działania czynników zewnętrznych. Z tego powodu suplementy na układ nerwowy są bardzo popularne. Pomagają one zapobiegać zaburzaniu naturalnych procesów organizmu na skutek stresu i niehigienicznego trybu życia. Jednocześnie mogą wpierać walkę z różnymi dolegliwościami, które z niego wynikają.

Podkategorie

 • Na nerwy i stres

  Stres to niestety codzienność we współczesnym świecie. Szybkie tempo życia i natłok obowiązków mogą paraliżować i utrudniać codzienne funkcjonowanie. Co prawda stres niekiedy może działać motywująco i pobudzająco, jednak częściej jest destrukcyjny i negatywnie wpływa na organizm. Dlatego coraz więcej osób poszukuje skutecznych sposobów na nerwy. Odpowiedzią mogą być tabletki na uspokojenie bez recepty.

 • Na sen

  Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa sen. To niezwykle ważny proces regeneracyjny organizmu, który pozytywnie wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Niestety we współczesnym świecie zaburzenia snu są coraz częstsze. Do przyczyn zalicza się przede wszystkim stres, szybkie tempo życia i nadmiar bodźców atakujących nas niemal z każdej strony. W takiej sytuacji można próbować sięgnąć po tabletki nasenne bez recepty, które mogą pomóc ukoić nerwy, wyciszyć organizm i ułatwić zasypianie.

 • Tabletki i leki na...
 • Na pamięć i koncentrację

  Działanie leków na pamięć i koncentrację

  Leki na koncentrację to produkty, których niektórzy używają w celu poprawy pamięci, zwiększenia uważności i koncentracji umysłu, a także zwiększenia poziomu energii i czujności. Istnieje wiele różnych stymulatorów poznawczych. Niektóre z nich to suplementy na pamięć, które są przeznaczone do kuracji stanów takich jak: senność lub narkolepsja, a także do poprawy czujności i koncentracji u osób z zaburzeniami uwagi. Jednak niektórzy zdrowi ludzie używają tych leków, aby poprawić swoje wyniki kognitywne np. podczas nauki do egzaminów. Witaminy na pamięć wzmacniają zdolności poznawcze, poprawiają procesy zachodzące w mózgu. Trzeba pamiętać, że leki na koncentrację i pamięć działają tak długo, jak długo lek pozostaje w organizmie. Należy mieć też na uwadze, że nie wszystkie tabletki na koncentrację mogą być przyjmowane razem z lekami na alergię. Szczegóły dostępne są zawsze w ulotce dołączonej do konkretnego produktu. 

 • Na chrapanie

Jak działają leki na układ nerwowy?

Suplementy i leki wspomagające układ nerwowy mogą zawierać różne składniki, które wzmacniają jego komórki i poprawiają funkcjonowanie. Popularne są przede wszystkim preparaty witaminowe i mineralne, które pozwalają uzupełnić pewne niedobory, a także ziołowe, które w naturalny sposób pobudzają organizm do prawidłowej pracy. Zawarte w nich roślinne substancje charakteryzują się pozytywnym wpływem na układ nerwowy, a jednocześnie wysokim bezpieczeństwem stosowania. Znajdziesz w nich m.in.:

 • ekstrakt z melisy,
 • wyciąg z miłorzębu japońskiego,
 • ekstrakt z korzenia witanii ospałej (ashwagandhy),
 • wyciąg z pozłotki kalifornijskiej,
 • wyciąg z korzenia żeń-szenia,
 • a także witaminy z grupy B, kwas foliowy, lecytynę czy melatoninę.

Leki i suplementy wspomagające układ nerwowy – nasza oferta

W asortymencie Przyjaznej Apteki znajdziesz wiele leków i suplementów wspomagających układ nerwowy. To środki od renomowanych producentów o różnym zastosowaniu. Proponujemy przede wszystkim preparaty naturalne, które stanowią codzienne uzupełnienie zdrowej diety oraz stylu życia i mogą wspomagać pracę organizmu.

Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że suplementy i leki na układ nerwowy mogą pomagać w poprawianiu pamięci, koncentracji czy też samopoczucia, a także niwelowaniu stresu. Dostępne są też środki wspierające zasypianie i zdrowy sen. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twój organizm, znajdziesz tu coś dla siebie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.