Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Apap 100 tabletek, paracetamol w dużym opakowaniu bez recepty Zobacz większe
    • Apap 100 tabletek, paracetamol w dużym opakowaniu bez recepty

    Apap, 100 tabletek, na ból i przeciw gorączce, duże opakowanie

    33,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    w ciągu 48h
    Koszty dostawy:
    od 9,99
    GLS do punktu
    9,99
    Inpost Kurier
    12,99
    GLS
    13,99
    DHL do punktu
    12,99
    DHL
    14,99
    DHL płatność u kuriera
    18,99
    Inpost paczkomat
    12,99
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Apap zawierający substancję czynną paracetamol to lek będący sprzymierzeńcem w leczeniu bólu o różnych przyczynach. Apap będzie też pomocny w przypadku gorączki. Lek Apap może być stosowanych przez dorosłych i młodzież powyżej 12. roku życia.


    Apap – dla kogo i na co?

    • bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy)
    • bóle zębów
    • nerwobóle
    • bóle menstruacyjne
    • bóle gardła
    • gorączka (np. przy przeziębieniu czy grypie)
    • bóle mięśniowe
    • bóle kostno-stawowe

    1 tabletka leku Apap powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.

     

    Apap – działanie

    Paracetamol będący składnikiem produktu leczniczego Apap w szybki sposób łagodzi ból, a także obniża podwyższoną temperaturę ciała.


    Po jakim czasie działa Apap?

    Substancja czynna produktu leczniczego szybko się wchłania, zwłaszcza jeśli tabletka została zażyta na czczo. Pierwsze efekty działania poczujesz już po upływie około 30 minut od przyjęcia tabletki. Działanie przeciwbólowe trwa przez 4-6 godzin. Działanie przeciwgorączkowe utrzymuje się przez 6-8 godzin.


    Apap 100 tabletek - dawkowanie leku

    • Osoby dorosłe - 1 do 2 tabletek w razie bólu lub gorączki.
      W razie konieczności po upływie 4 godzin możesz przyjąć kolejną dawkę. Maksymalnie w ciągu doby możesz zażyć nie więcej niż 8 tabletek, pamiętając o co najmniej 4-godzinych odstępach pomiędzy dawkami.  
    • Młodzież powyżej 12. roku życia - 1 tabletka leku Apap w razie wystąpienia bólu lub pojawienia się podwyższonej temperatury ciała.
      W razie potrzeby dawki możesz powtarzać co 4 godziny.
    • Dorośli – od 1 do 2 tabletek jednorazowo, np. w przypadku bólu głowy lub gorączki. Jeśli istnieje potrzeba, dawkę możesz ponowić (ale nie szybciej niż po 4 godzinach od przyjęcia 


    Apap - skład w jednej tabletce

    • paracetamol (Paracetamolum) 500 mg - substancja czynna o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym
    • składniki pomocnicze - wosk Carnauba, makrogol, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, kwas stearynowy, skrobia żelowana, powidon


    Apap na ból głowy w ciąży?

    Lek Apap może być stosowany w okresie ciąży w przypadku bólu głowy, pleców czy bólu innego pochodzenia oraz jeśli pojawiła się gorączka, ale w możliwie jak najmniejszej dawce i przez jak najkrótszy okres czasu. Leczenie Apapem należy skonsultować z lekarzem. 


    Tabletki przeciwbólowe przy karmieniu piersią?

    Paracetamol będący składnikiem leku Apap może być stosowany w okresie laktacji. Najlepiej skonsultować się z lekarzem jeśli potrzebujesz ulżyć sobie w bólu czy obniżyć gorączkę.


    Czy Apap można stosować po alkoholu?

    Przy przyjmowaniu tabletek Apap nie należy pić alkoholu, ponieważ może to doprowadzić do szkodliwych skutków dla Twojej wątroby.


    Apap - interakcje z innymi lekami

    Apap może nasilać działanie leków takich jak acenokumarol i warfaryna (leki przeciwzakrzepowe), stosowanie produktu leczniczego wymaga konsultacji z lekarzem. Nie stosuj jednocześnie z innymi lekami zawierającymi w składzie paracetamol. Szczegółowe informacje dotyczące interakcji znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania.


    Dodatkowe informacje

    Apap duże opakowanie 100 tabletek w buteleczce. Stosowanie leku nie powinno trwać dłużej niż 5 dni w przypadku bólu oraz 3 dni w przypadku gorączki, lub jeśli objawy nasilają się. Jeśli potrzebujesz dłuższego leczenia paracetamolem, zasięgnij porady lekarza.

     

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.