Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
  Apap 100 tabletek, paracetamol w dużym opakowaniu bez recepty Zobacz większe
  • Apap 100 tabletek, paracetamol w dużym opakowaniu bez recepty

  Apap, 100 tabletek, na ból i przeciw gorączce, duże opakowanie

  44,45 zł

  Dostępność:

  Produkt dostępny

  Wysyłka:
  2-3 dni robocze
  Koszty dostawy:
  od 12,99 zł
  Pocztex Punkt odbioru
  12,99
  Pocztex Kurier
  14,90
  Inpost Paczkomat 24h/7
  14,90
  Kurier Inpost
  14,90
  Inpost - płatność u kuriera
  19,98
  Inpost Paczkomat 24h/7 - płatność przy odbiorze
  19,98
  Odbiór w Aptece w Opolu
  bezpłatnie
  Producent:

  Apap zawierający substancję czynną paracetamol to lek będący sprzymierzeńcem w leczeniu bólu o różnych przyczynach. Apap będzie też pomocny w przypadku gorączki. Lek Apap może być stosowanych przez dorosłych i młodzież powyżej 12. roku życia.


  Apap – dla kogo i na co?

  • bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy)
  • bóle zębów
  • nerwobóle
  • bóle menstruacyjne
  • bóle gardła
  • gorączka (np. przy przeziębieniu czy grypie)
  • bóle mięśniowe
  • bóle kostno-stawowe

  1 tabletka leku Apap powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.

   

  Apap – działanie

  Paracetamol będący składnikiem produktu leczniczego Apap w szybki sposób łagodzi ból, a także obniża podwyższoną temperaturę ciała.


  Po jakim czasie działa Apap?

  Substancja czynna produktu leczniczego szybko się wchłania, zwłaszcza jeśli tabletka została zażyta na czczo. Pierwsze efekty działania poczujesz już po upływie około 30 minut od przyjęcia tabletki. Działanie przeciwbólowe trwa przez 4-6 godzin. Działanie przeciwgorączkowe utrzymuje się przez 6-8 godzin.


  Apap 100 tabletek - dawkowanie leku

  • Osoby dorosłe - 1 do 2 tabletek w razie bólu lub gorączki.
   W razie konieczności po upływie 4 godzin możesz przyjąć kolejną dawkę. Maksymalnie w ciągu doby możesz zażyć nie więcej niż 8 tabletek, pamiętając o co najmniej 4-godzinych odstępach pomiędzy dawkami.  
  • Młodzież powyżej 12. roku życia - 1 tabletka leku Apap w razie wystąpienia bólu lub pojawienia się podwyższonej temperatury ciała.
   W razie potrzeby dawki możesz powtarzać co 4 godziny.
  • Dorośli – od 1 do 2 tabletek jednorazowo, np. w przypadku bólu głowy lub gorączki. Jeśli istnieje potrzeba, dawkę możesz ponowić (ale nie szybciej niż po 4 godzinach od przyjęcia 


  Apap - skład w jednej tabletce

  • paracetamol (Paracetamolum) 500 mg - substancja czynna o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym
  • składniki pomocnicze - wosk Carnauba, makrogol, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, kwas stearynowy, skrobia żelowana, powidon


  Apap na ból głowy w ciąży?

  Lek Apap może być stosowany w okresie ciąży w przypadku bólu głowy, pleców czy bólu innego pochodzenia oraz jeśli pojawiła się gorączka, ale w możliwie jak najmniejszej dawce i przez jak najkrótszy okres czasu. Leczenie Apapem należy skonsultować z lekarzem. 


  Tabletki przeciwbólowe przy karmieniu piersią?

  Paracetamol będący składnikiem leku Apap może być stosowany w okresie laktacji. Najlepiej skonsultować się z lekarzem jeśli potrzebujesz ulżyć sobie w bólu czy obniżyć gorączkę.


  Czy Apap można stosować po alkoholu?

  Przy przyjmowaniu tabletek Apap nie należy pić alkoholu, ponieważ może to doprowadzić do szkodliwych skutków dla Twojej wątroby.


  Apap - interakcje z innymi lekami

  Apap może nasilać działanie leków takich jak acenokumarol i warfaryna (leki przeciwzakrzepowe), stosowanie produktu leczniczego wymaga konsultacji z lekarzem. Nie stosuj jednocześnie z innymi lekami zawierającymi w składzie paracetamol. Szczegółowe informacje dotyczące interakcji znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania.


  Dodatkowe informacje

  Apap duże opakowanie 100 tabletek w buteleczce. Stosowanie leku nie powinno trwać dłużej niż 5 dni w przypadku bólu oraz 3 dni w przypadku gorączki, lub jeśli objawy nasilają się. Jeśli potrzebujesz dłuższego leczenia paracetamolem, zasięgnij porady lekarza.

   

  Produkty, które mogą Ci się przydać
  Formy płatności

  Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

  Możliwości dostawy

  Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

  Legalna apteka

  Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

  webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com