Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Kliknij zdjęcie, żeby powiększyć
    Ibuprom ULTRAMAX, najwyższa dawka ibuprofenu 600 mg, 10 tabletek Zobacz większe
    • Ibuprom ULTRAMAX, najwyższa dawka ibuprofenu 600 mg, 10 tabletek

    Ibuprom ULTRAMAX, ibuprofen 600 mg, 10 tabletek

    12,99 zł

    Oceny i opinie klientów

    Ten produkt nie ma jeszcze opinii
    Dostępność:

    Produkt dostępny

    Wysyłka:
    1 do 3 dni
    Koszty dostawy:
    od 13,98
    GLS
    15,98
    Kurier Inpost
    13,98
    GLS Punkt odbioru
    11,98
    DHL punkt odbioru
    13,98
    Paczkomat Inpost
    13,98
    Kurier Inpost płatność u kuriera
    19,98
    Inpost paczkomat
    13,98
    Odbiór w Aptece w Opolu
    bezpłatnie
    Producent:
    Darmowa dostawa od 249 zł

    Ibuprom Ultramax to lek dostępny bez recepty z wysoką, uderzeniową dawką substancji czynnej. Produkt leczniczy zalecany jest dla osób dorosłych na ostre, awaryjne bóle różnego pochodzenia. Maksymalnie 2 tabletki na dobę.


    Jak działa Ibuprom Ultramax?

    Składnik czynny ibuprofen wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

    Lek będzie pomocny w walce z ostrymi i umiarkowanymi bólami różnego pochodzenia:

    • bóle głowy (w tym także migrena),
    • bóle zębów,
    • bóle mięśniowe i kostne (w tym też bóle pleców),
    • nerwobóle,
    • bolesne miesiączkowanie,
    • bóle pourazowe i pooperacyjne,
    • bóle związane z zabiegiem stomatologicznym.

    Preparat wskazany jest do krótkotrwałego, doraźnego stosowania.


    Jak stosować lek Ibuprom Ultramax na ostre bóle?

    • Osoby dorosłe - 1 tabletka (600 mg) jednorazowo. Jeśli istnieje potrzeba, możesz przyjąć drugą tabletkę po upływie 6-8 godzin od pierwszej dawki. Tabletkę popij szklanką wody.
    • Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu nie może przekroczyć 2 tabletek dziennie (1200 mg), chyba, że lekarz zdecyduje inaczej.
    • Młodzież i dzieci - lek jest niewskazany u osób poniżej 18. roku życia.


    Ibuprom Ultramax 600 mg - skład

    • Ibuprofen - każda tabletka powlekana zawiera 600 mg ibuprofenu.
    • Pozostałe składniki: rdzeń tabletki: hypromeloza 2910 (6mPas), kroskarmeloza sodowa, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna i magnezu stearynian; otoczka tabletki: hypromeloza 2910 (6mPas), tytanu dwutlenek (E 171), talk i glikol propylenowy.


    Dodatkowe informacje

    Lek Ibuprom Ultramax przeznaczony jest dla osób po ukończeniu 18 lat.
    Jeśli stosujesz leki zmniejszające zlepianie się płytek krwi (kwas acetylosalicylowy 75 mg), stosowanie Ibupromu Ultramax należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.
    Przed przyjęciem leku zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, w której znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące wskazań i przeciwwskazań do stosowania leku, interakcji, działań niepożądanych, dawkowania.
    Opakowanie Ibuprom Ultramax zawiera 10 tabletek.

    Opinie

    Oceń i opisz produkt !

    Produkty, które mogą Ci się przydać
    Formy płatności

    Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

    Możliwości dostawy

    Darmowa dostawa kurierem zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

    Legalna apteka

    Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

    webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com