Na prostatę

Tabletki na prostatę bez recepty

Prostata, czyli gruczoł krokowy, wpływa na wiele aspektów funkcjonowania organizmu mężczyzny. Wiele osób kojarzy go głównie z płodnością, jednak zaburzenia pracy prostaty mogą też wywołać wiele innych problemów zdrowotnych. Dlatego warto dbać o siebie, prowadząc zdrowy tryb życia i regularnie odwiedzając lekarza. Pomóc w poprawie funkcjonowania jednego z ważniejszych męskich gruczołów mogą też dostępne bez recepty tabletki na prostatę. To preparaty skierowane przede wszystkim do mężczyzn w średnim wieku, którzy zaczynają odczuwać pierwsze dolegliwości związane z gruczołem krokowym lub chcą im zapobiec.

Leki na prostatę bez recepty 

Wielu wiążę pojęcie “prostaty” z chorobą, tymczasem jest to uproszczone myślenie. Prostata bowiem równie dobrze może być zdrowa. Nie jest jednoznaczna ze schorzeniem – na dolegliwości z jej strony uskarżamy się dopiero wówczas, kiedy zachodzą w niej patologiczne zmiany. Ulokowana jest w męskim układzie moczowo-płciowym, stanowiąc jeden z jego ważnych elementów. Dokładniej – mieści się pod pęcherzem moczowym, przywierając do odbytu. Stąd też badanie jej odbywa się właśnie per rectum, czyli przez odbyt. Odpowiada między innymi za produkcję płynu, który odżywia plemniki, zanim te znajdą się w drogach rodnych kobiety. Bez niej więc nie sposób sobie wyobrazić właściwego przebiegu procesu rozmnażania się, który podtrzymuje nasz gatunek przy istnieniu. 

Do najczęstszych schorzeń prostaty należy jej przerost, który najczęściej jest łagodny, wynika z namnażaniem się prawidłowych komórek. Jednak zdarza się, że narastają również te objęte zmianą nowotworową, co może mieć różną przyczynę, wskazuje się między innymi na tryb życia, w tym przyjętą dietę.

Poważniejsze przypadki wymagają zaawansowanego leczenia, opartego między innymi na farmakoterapii. Przy niewielkim przeroście ulgę przynosi np. stosowanie leków dostępnych w aptece bez recepty. Wśród nich znajdziemy takie kapsułki jak Prostamol Uno, Prostyron Advanced, Prostimen czy lek ziołowy na prostatę Poldanen.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com