Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 249 zł

Pasty, płyny i tabletki na nieświeży oddech

Co zawierają tabletki, pasty oraz płyny na nieświeży oddech?

Tabletki na nieświeży oddech to niejedyny sposób radzenia sobie z tym nieprzyjemnym objawem. Pomocne mogą być także pasty na nieświeży oddech zawierające m.in. ekstrakty roślinne, przede wszystkim o działaniu antybakteryjnym. Niektóre z nich zawierają też fluor, który chroni przed powstawaniem próchnicy. Ta ostatnia jest w Polsce naprawdę częsta i dotyka zarówno dzieci, jak i wielu dorosłych.

Co jeszcze na nieświeży oddech? Oferta w praktyce jest naprawdę szeroka. To również pastylki na nieświeży oddech, w których zawarty jest też cynk, który neutralizuje nieprzyjemny zapach. Warto jednak zastanowić się, jakie może być źródło problemu i dopiero wtedy wdrożyć tabletki, płyny lub pasty pozwalające zwalczyć ten problem.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.