Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 299 zł

Preparaty i leki na trawienie

Skuteczne środki wspomagające trawienie 

Każdy kęs jedzenia, które spożywamy, musi zostać podzielone na składniki odżywcze, które mogą być wchłonięte przez organizm, dlatego pełne strawienie pokarmu zajmuje wiele godzin. Wiele osób jednak ma trudność z prawidłowym przebiegiem procesu trawienia. Jednym z korzystniejszych rozwiązań w takiej sytuacji jest stosowanie leków wspomagających trawienie. U ludzi białko musi być podzielone na aminokwasy, skrobia na cukry proste, a tłuszcze na kwasy tłuszczowe i glicerol. Woda zawarta w naszym pożywieniu i napojach jest również wchłaniana do krwiobiegu, aby dostarczyć organizmowi potrzebny mu płyn. Preparaty na układ trawienny skutecznie pomagają organizmowi przejść przez kolejne etapy trawienia krok po kroku. Warto również wspomagać organizm zażywając witaminy i minerały, oraz w przypadku nadwagi, środki na odchudzanie

Podkategorie

Zdrowie, a środki wspomagające trawienie 

Utrzymanie zdrowego układu pokarmowego jest niezwykle ważne dla ogólnego zdrowia i samopoczucia. Ogólnie rzecz biorąc, nasz układ trawienny daje nam znać, czy wszystko w naszym organizmie przebiega w prawidłowy sposób. Osoby, które odczuwają dyskomfort ze strony tego układu często stosują odpowiednio dopasowane leki na układ trawienny. Jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów wspierania procesów zachodzących w organizmie. Właściwa dieta i odpowiednia ilość ćwiczeń fizycznych w połączeniu z niektórymi suplementami żywieniowymi może pomóc w zapewnieniu zdrowego układu pokarmowego. Szczególnie ważne jest wspieranie zdrowia i integralności ściany jelita oraz odżywianie naszej flory bakteryjnej. Flora bakteryjna, to zdrowe bakterie, które żyją w naszych jelitach i przynoszą wiele korzyści. Wiele środków na trawienie pomaga w jej prawidłowym funkcjonowaniu. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby preparaty na układ trawienny dobierać odpowiednio do swoich potrzeb, a kiedy nie jesteśmy pewnie powinniśmy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub przelewem.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.