Błonnik w tabletkach

Błonnik na odchudzanie

Błonnik spełnia w naszym organizmie bardzo istotne funkcje. Korzystnie działa na przykład na układ pokarmowy, usprawniając m.in. perystaltykę jelit. Działa to w ten sposób, że nierozpuszczalny błonnik podrażnia ściany jelita, co poprawia jego ukrwienie. Przeważnie dostarczamy go wraz z pokarmem. Zawarty jest przede wszystkim w owocach, warzywach i produktach zbożowych. Zwykle więc mamy dużo okazji do tego, by go przyjmować, nie musząc szukać specjalnych artykułów spożywczych w rozmaitych sklepach. Co ważne, błonnik jest też potrzebny do tego, by zachować prawidłową wagę ciała. Kiedy chcemy zrzucić nadmiarowe kilogramy, a brakuje nam błonnika, wtedy nieraz posiłkujemy się suplementami zawierającymi to włókno pokarmowe. Wiąże ono wodę oraz zapewnia uczucie sytości, co sprawia, że rzadziej sięgamy po przekąski czy innego rodzaju jedzenie. Dostępny jest między innymi preparat w tabletkach, który zawiera trzy rodzaje błonnika. Produkt pochłania płyny, reguluje pracę jelit i zapobiega zatwardzeniom.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com