Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dermokosmetyki Bioliq

Dermokosmetyki Bioliq

Wzrost technologiczny przyczynia się do rozwoju wielu branży. Odnosi się to także do rynku kosmetycznego, który staje się coraz bogatszy w propozycje. Nie brakuje na przykład produktów przeznaczonych dla kobiet o wrażliwej skórze. Przeważnie ich skóra jest delikatniejsza od męskiej. Jakkolwiek i tutaj wyróżniamy panie, których naskórek wymaga szczególnej pielęgnacji. Sięgają nierzadko po dermokosmetyki. Wśród nich wysoko w różnorodnych rankingach mieszczą się kosmetyki apteczne firmy Bioliq. Producent ten reklamuje swój uniwersalny asortyment. Przeznaczony jest on więc do kobiet w każdym wieku i o różnorodnym typie skóry, w tym także z rozmaitymi problemami skórnymi.

Bioliq mimo innowacyjnych rozwiązań nie porzucił także tradycyjnego podejścia do pielęgnacji skóry, która opiera się przecież na naturalnych surowcach. W związku z tym kremy, żele, płyny oczyszczające czy też serum tego producenta regenerują i oczyszczają skórę, jednocześnie jej nie drażniąc.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.21.2014 wydane w dniu 1. października 2014 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com