Leki na katar alergiczny bez recepty

Leki na alergię do nosa bez recepty

Alergiczny katar potrafi być bardzo uciążliwy. Zazwyczaj powodują go czynniki środowiskowe – pyłki, roztocza itp. – których unikanie jest bardzo trudne, a często wręcz niemożliwe. Efektem jest podrażnienie błony śluzowej i częste kichanie połączone z wytwarzaniem dużych ilości wodnistej wydzieliny. Dlatego alergicy zwykle dbają o to, by zawsze mieć pod ręką krople do nosa na alergię. Z katarem alergicznym bardzo często jest również powiązane łzawienie oczu, które utrudnia widzenie, dlatego niekiedy warto też zastosować krople do oczu na alergię bez recepty. To środki, które pomogą odczuć ulgę podczas nasilenia się objawów wywołanych przez uczulenie.


Krople do nosa na alergię bez recepty

Krople na alergię można kupić bez recepty. To łatwo dostępne środki, które mają za zadanie ułatwiać życie każdemu alergikowi, szczególnie w okresie pylenia. Zazwyczaj zawierają substancje wspomagające obkurczanie naczyń krwionośnych – dzięki temu zmniejsza się obrzęk nosa oraz katar, a oddychanie jest ułatwione. Popularną substancją używaną w tego typu preparatach jest mometazon. Można w nich znaleźć również chlorowodorek tetryzoliny o bardzo podobnym zastosowaniu. Zawierają go również krople do oczu na alergię. We wszystkich środkach tego typu często stosuje się również substancje pomocnicze mające wspierać nawilżenie śluzówki, a tym samym zwiększać komfort alergika.


Krople na alergię do nosa – nasza oferta

Apteka internetowa Webpharm w swoim asortymencie przygotowała szeroki wybór różnego rodzaju leków i suplementów – w tym dostępne bez recepty krople na alergie do nosa. To środki, które mogą mieć tradycyjną formę lub być dostępne w formie wygodnego aerozolu. Wiele preparatów z tej grupy znajduje też zastosowanie w przeziębieniach i nieżycie nosa spowodowanym innymi przyczynami. Przed użyciem zawsze należy jednak przeczytać ulotkę.

Zapoznaj się też z ofertą podobnej kategorii tabletki na alergię. W Webpharm znajdziecie też bezpieczne preparaty na alergię u dzieci

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com