Leki na pasożyty

Leki na pasożyty ludzkie bez recepty

Choroby zakaźne układu pokarmowego wywoływane są między innymi przez pasożyty, czyli płazińce, obleńce i mikrosporydia. Spośród nich wiele ma zadziwiające nazwy, są to choćby węgorki, włosogłówki czy tęgoryjce. Bardziej znane i budzące uzasadnione obawy są owsiki. Chorobę, jaką wywołują, nazywamy owsicą, analogicznie zakażenie tęgoryjcem jest tęgoryjczycą, a węgorkiem – węgorczycą. Aby się nie zarazić, należy jeść czysty pokarm. Choć nie sposób tego kontrolować w stu procentach, dlatego nieraz zakażenie się pasożytem jest nie do uniknięcia. Dość często więc mamy do czynienia z owsikami.

Należy się przeciwstawić chorobie, jaką wywołują. Nieleczona bowiem niejednokrotnie skutkuje poważnymi powikłaniami. Często, co zrozumiałe, dotykają układu pokarmowego, a wśród nich wymieńmy np. zapalenie jelita grubego czy wyrostka robaczkowego. Zauważmy, że przypadłość ta cechuje duża zakaźność, przez co mogą się nim zakazić także pozostali domownicy, którzy przypadkowo połykają jajeczka tych szkodliwych dla nas istot.

Skuteczne leki na pasożyty

Wśród symptomów owsicy najbardziej typowym jest świąd w odbycie, który wywołuje lepka wydzielina osłaniająca jaja pasożytów. Dyskomfort potęguje się nocą, czasem istotnie zakłócając sen, włącznie z przysporzeniem bezsenności. Nieraz pomocna okazuje się kuracja domowymi sposobami – w tym jedzenie sfermentowanych produktów w rodzaju jogurtu czy kiszonki, jakkolwiek najskuteczniejsze jest stosowanie odpowiednich lekarstw. Odnosi się to np. do medykamentu Pyrantelum, aplikowanego zarówno w formie zawiesiny, jak i tabletek.

Substancję zwalczającą robaki obłe stanowi Pyrantel. Paraliżuje mięśnie pasożytów, przez co nie mogą się już rozmnażać i giną. Poprzez ruchy perystaltyczne organizm się ich pozbywa. Jakkolwiek likwiduje on wyłącznie dojrzałe oraz młode robaki, natomiast larwy już nie.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com