Sposoby na hemoroidy

Leki na hemoroidy

Hemoroidy to wstydliwy, ale niestety dość powszechny problem. Zwane również żylakami odbytu lub guzkami krwawniczymi pojawiają się często u osób prowadzących siedzący tryb życia oraz spożywających zbyt mało błonnika i zbyt dużo tłuszczu, cierpiących na częste zaparcia. Ponadto do ich powstawania mogą się przyczyniać uprawianie niektórych dyscyplin sportowych czy też ciąża. Środki na hemoroidy często dostępne są bez recepty. Można je stosować w celu zredukowania uciążliwości objawów – zmniejszenia stanu zapalnego, obkurczenia naczyń krwionośnych, redukcji bólu. Zazwyczaj dostępne są w formie preparatów miejscowych – kremów, maści i czopków.

Jak działają środki na hemoroidy?

Dostępne w aptekach miejscowe produkty na hemoroidy zwykle zawierają łagodzące, ułatwiające gojenie i nawilżające substancje, które pomagają zredukować ból i świąd. Są one pomocne szczególnie we wczesnym stadium dolegliwości. Środki zawarte w maściach czy czopkach wspomagają szybsze gojenie podrażnień, przez co zmniejsza się odczuwany ból i dyskomfort. Można je stosować wraz z metodami domowymi. Znane sposoby na hemoroidy tego typu to np. kąpiele w naparach ziołowych. Jako środki na hemoroidy można również uznać leki doustne pomagające wzmacniać żyły i zmniejszyć zastój żylny. Mogą zapobiec rozwojowi choroby na jego wczesnym stadium i zniwelować przykre symptomy. Należy jednak pamiętać, że najlepsze sposoby na hemoroidy to takie, które zapobiegają ich powstawaniu – a więc przede wszystkim aktywność i prawidłowa dieta.

Leki na hemoroidy bez recepty – sprawdzone rozwiązania

Doskwierają Ci żylaki odbytu? Nie musisz cierpieć! Sprawdź dostępne w naszej ofercie środki na hemoroidy oraz tabletki na żylaki, które pomogą Ci z nimi walczyć i zredukować nieprzyjemne objawy, a także zapobiegać powstawaniu tej nieprzyjemnej dolegliwości. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś o miejscowym działaniu, czy też preparatu doustnego, znajdziesz tu coś odpowiedniego.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com