Krople nawilżające do oczu

Niedostateczne nawilżenie powierzchni oka przez naturalny film łzowy to bardzo uciążliwa dolegliwość, która powoduje dyskomfort, podrażnienie, zaczerwienienie i swędzenie. Pojawia się ona szczególnie w sytuacjach nadwyrężenia wzroku. Problem dotyczy przede wszystkim osób, które wiele godzin pracują przy komputerze. Niedostatecznie częste mruganie oraz drażniące niebieskie światło mogą powodować konieczność sięgnięcia po krople nawilżające do oczu, podobnie jak suche powietrze (np. w klimatyzowanych lub mocno ogrzewanych pomieszczeniach). To środki, które pomagają uzupełnić film chroniący oczy i przynoszą natychmiastową ulgę. Są również przydatne dla osób spędzających wiele godzin za kierownicą lub uskarżających się na dyskomfort ze względu na zbyt małą ilość snu.

Krople na suche oczy – co można zastosować?

Nawilżające krople do oczu są dostępne bez recepty. Zwykle zawierają takie składniki jak hialuronian sodu, sorbitol, glikol polietylenowy 400 czy trehaloza. Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zwracać szczególną uwagę na skład tego typu preparatów – i to nie tylko substancje czynne, ale również te pomocnicze, a w szczególności konserwanty. Niektóre z nich mogą bowiem uszkadzać soczewki. Dlatego zawsze należy sprawdzić zalecenia producenta w tym zakresie. Warto również zwrócić uwagę, w jakim opakowaniu sprzedawane są krople na suche oczy. W przypadku ich częstego stosowania lepiej sprawdzi się większa buteleczka z zakraplaczem. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowego nawilżenia wyłącznie sporadycznie, lepiej kupić krople w pojedynczych fiolkach. Takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne, ponieważ krople po otwarciu trzeba zużyć w ciągu 1 – 6 miesięcy (w zależności od rodzaju preparatu), a także bardziej higieniczne.

Nawilżające krople do oczu – nasza oferta

W ofercie naszej apteki internetowej znajdziesz wyłącznie nawilżające krople do oczu wysokiej jakości. Proponujemy preparaty o zróżnicowanym przeznaczeniu i składach. Dostępne są zarówno większe opakowania, jak i higieniczne jednorazowe fiolki. Znajdziesz u nas również krople na czerwone oczy oraz tabletki na oczy. Sprawdź! 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com