Witaminy z żeń-szeniem

Witaminy z żeń-szeniem

Każdego dnia pobieramy z zewnątrz, głównie wraz z pokarmem, różnorodne substancje. Są nam one potrzebne do tego, by nasz organizm optymalnie funkcjonował, a my skutkiem tego byli w zadowalającej kondycji psychofizycznej. Istotną tu rolę odgrywają witaminy i minerały, których nie syntetyzujemy w sobie, w związku z czym ich niewielkie porcje przyswajamy wraz z jedzeniem. Regulują one pracę organizmu i odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Wzmacniają także układ odpornościowy i usprawniają jego pracę. Wszystkie zawarte są w różnorodnym pożywieniu, zarówno pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego. 

Przy stosowaniu zdrowej zbilansowanej diety nie powinno się mieć trudności z przyswojeniem niezbędnych dawek witamin. Jakkolwiek z różnych powodów bywa to utrudnione – przyczynić się do tego może choroba. Wówczas warto witaminy suplementować – na przykład pod postacią kapsułek. Nierzadko występują one z innymi surowcami, na przykład zielarskimi. W aptekach dostępne są między innymi witaminy z żeń-szeniem (polecamy choćby tabletki Gold Żeń-szeń Complex), który uważany jest za adaptogen. Oznacza to, że łagodzi objawy stresu, z którym przecież nieodzownie związana jest nasza cywilizacja. Żeń-szeń przywraca zatem równowagę w organizmie, uśmierzając przykre konsekwencje stresu. Poprawia również koncentrację i pamięć, a także poprawia nastrój i wspiera układ trawienny.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com