Zestawy witamin i minerałów

Zestawy witamin i minerałów dla kobiet, dzieci i aktywnych

Zestawy witaminowe mogą być dobrym sposobem na to, aby uzupełnić niedobory składników odżywczych w bezpiecznych sposób. To, co wyróżnia takie preparaty, to przede wszystkim ich kompleksowe składy, zawierające wiele różnych składników. Trzeba jednak dobierać je stricte do swoich potrzeb, a przy dłuższym przyjmowaniu konsultować dawkowanie z lekarzem.

Kiedy przyjmować komplet witamin i minerałów?

Zestawy witaminowe wcale nie muszą być nam niezbędne przez cały rok. Wiele zależy jednak od naszego stanu zdrowia, a także indywidualnych potrzeb organizmu, które warto omówić z lekarzem. Najczęściej jednak sięga się po nie w czasie osłabienia organizmu, a także w przypadku chorób przewlekłych skutkujących niedostateczną wchłanialnością składników odżywczych z diety.

Zestawy witaminowe dla każdego

Aby każdego dnia cieszyć się zdrowiem i witalnością zadbaj o odpowiednio dobrany zestaw witamin. W naszej aptece internetowej znajdziesz wyselekcjonowane zestawy witamin i minerałów dla każdego. Oferujemy również cynk w tabletkach oraz witaminy dla seniorów.

Proponujemy witaminy i minerały dostępne w rozmaitych formach. Różnią się one także przeznaczeniem, jedne oferowane są określonym grupom wiekowym czy też osobom ze sprecyzowanymi problemami zdrowotnymi lub wyróżniających się trybem życia i zapotrzebowaniem na określone makro- i mikroelementy (wyróżniamy tu m.in. zestawy dla kobiet w ciąży bądź przygotowujących się do niej)

Witaminy i minerały, mające uzupełnić niedobór niezbędnych dla naszego zdrowia składników, zawarte są przeważnie pod postacią suplementów diety oraz lekarstw. Znamy je jako płyny, tabletki, kapsułki oraz proszki. Specjalny dział stanowią te skierowane dla reprezentantów najstarszej grupy wiekowej, czyli seniorów. Zwłaszcza oni narażeni są na skutki niedoboru witamin i minerałów. Pogłębione jest to wówczas, gdy zapadają na choroby charakterystyczne dla podeszłego wieku. Polecamy seniorom choćby zestaw witamin z żeń-szeniem. Ten gatunek byliny oddziałuje na organizm wielokierunkowo – np. poprawia zdolność koncentracji i zapamiętywania, a także chroni przed osteoporozą. Starsi ludzie bardziej są podatni na złamania, bo kości wraz z wiekiem tracą swoją masę. Rehabilitację przyspiesza dostępny w naszej aptece granulat. Zestawy o nieco innym składzie proponowane są dzieciom. Bogate są w witaminy przeciwdziałające przeziębieniom, na które tak narażone są zwłaszcza mniejsze dzieci. Owe produkty często są słodsze niż te przeznaczone dla starszych grup wiekowych. Ważne jednak, aby nie zawierały cukru, a zamiast niego koncentraty owocowe.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com