Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 249 zł

Zestawy witamin i minerałów

Zestawy witamin i minerałów dla kobiet, dzieci i aktywnych

Zestawy witaminowe mogą być dobrym sposobem na to, aby uzupełnić niedobory składników odżywczych w bezpiecznych sposób. To, co wyróżnia takie preparaty, to przede wszystkim ich kompleksowe składy, zawierające wiele różnych składników. Trzeba jednak dobierać je stricte do swoich potrzeb, a przy dłuższym przyjmowaniu konsultować dawkowanie z lekarzem.

Kiedy przyjmować komplet witamin i minerałów?

Zestawy witaminowe wcale nie muszą być nam niezbędne przez cały rok. Wiele zależy jednak od naszego stanu zdrowia, a także indywidualnych potrzeb organizmu, które warto omówić z lekarzem. Najczęściej jednak sięga się po nie w czasie osłabienia organizmu, a także w przypadku chorób przewlekłych skutkujących niedostateczną wchłanialnością składników odżywczych z diety.

Zestawy witaminowe dla każdego

Aby każdego dnia cieszyć się zdrowiem i witalnością zadbaj o odpowiednio dobrany zestaw witamin. W naszej aptece internetowej znajdziesz wyselekcjonowane zestawy witamin i minerałów dla każdego. Oferujemy również cynk w tabletkach oraz witaminy dla seniorów.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.