Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Ból stawów

Ból stawów

Stawy, zbudowane z trzech niezmiennych struktur, są ważnymi elementami w układzie ruchu człowieka. Łączą bowiem ze sobą poszczególne składniki szkieletu. Ze względu na swoją budowę i pełnione funkcje narażone są na rozmaite urazy czy też dolegliwości. Najwyraźniejszym ich symbolem jest ból. Jeżeli lokalizujemy go w stawach możemy mieć na myśli same stawy lub też otaczające go struktury, jak choćby więzadła czy ścięgna. Nadto dolegliwość bólowa nieraz spowodowana jest schorzeniem, które nie dotyczą ściśle tych ruchomych połączeń. Kategoryzujemy źródło bólu między innymi ze względu na to, czy wywołany jest stanem zapalnym, czy też nie. Częściej do czynienia mamy z drugą sytuacją, kiedy to po prostu nadwyrężyliśmy stawy podczas wykonywania różnorodnych czynności, na przykład w trakcie intensywnego marszu. W takich wypadkach dyskomfort zwykle szybko mija, a w przypadku tych bioleśniejszych urazów można uśmierzyć ból poprzez okłady lub też stosowanie leków przeciwbólowych. U starszych osób gromadzące się mikrourazy prowadzą nierzadko do zmian zwyrodnieniowych.

Jeżeli dolegliwość bólowa się utrzymuje, wtedy należy zgłosić się do lekarza – szczególnie wtedy, gdy towarzyszą nam inne, niepokojące objawy, między innymi stan gorączkowy. Niewykluczone, że mamy do czynienia z poważniejszym schorzeniem, choćby reumatoidalnym zapaleniem stawów czy też toczniem rumieniowatym układowym.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.