Dermokosmetyki do ust

Dermokosmetyki do ust

Dermokosmetyki z punktu widzenia regulacji prawnych nie różnią się od pozostałych kosmetyków. Przy czym zwykle są dłużej i wnikliwiej badane od pozostałych preparatów kosmetycznych. Wynika to z tego, że przeznaczone są do osób z problematyczną skórą. Przeważnie mamy na myśli cerę czy też skórę dłoni bądź stóp. Jakkolwiek cieniutka warstwa skóry pokrywa usta. Jest ona cieńsza i delikatniejsza niż w innych miejscach. Stąd też nietrudno o to, by stały się suche i popękały. Wiele czynników może wywołać niepożądane zmiany w obrębie ust. Duże znaczenia ma tutaj jedzenie, jakim się odżywiamy, warunki atmosferyczne, uwarunkowania genetyczne czy nawet stres. 

Przeciwdziałamy temu poprzez profilaktykę. Niejednokrotnie powinno w niej też być miejsce na stosowanie dermokosmetyków do ust. Dotyczy to osób, których wargi są z różnych względów osłabione, a ich skóra nie chroni dobrze przed przepuszczaniem szkodliwych drobnoustrojów w głąb naszego organizmu. Proponujemy zatem różnorodne preparaty z kwasem hialuronowym, które poprawiają kondycję – a co za tym idzie – także wygląd ust. Pomocny w tym może okazać się maść Retimax z witaminą A, która przyspiesza gojenie łagodnych otarć i zadrapań. Z kolei intensywne odżywienie i regenerację zapewnia serum do ust Regenerum.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com