Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Dla dzieci

Podkategorie

Dla dzieci

Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, wymagają szczególnej troski. Z tego względu, że wciąż się rozwijają, narażone są bardziej niż osoby dorosłe na rozmaite choroby i dolegliwości. Niektóre schorzenia przechodzi się wszakże tylko w wieku dziecięcym. U naszych pociech dopiero buduje się system odporności. Małe dzieci częściej się przeziębiają, są bowiem podatne na ataki wirusów oraz bakterii. Podobnie jest z mikroflorą bakteryjną (występującą między innymi w przewodzie pokarmowym), która nie jest jeszcze odpowiednio rozwinięta. Stąd też istotne jest, by dziecku zapewnić ruch, w miarę różnorodną dietę (gdy dziecko już nie jest niemowlęciem) i rozrywkę – do kształtowania mięśni, umysłu, wyobraźni itd.

Poza tym w wielu przypadkach wskazane jest wzmocnić organizm dziecka rozmaitymi preparatami dostępnymi w aptece. Tutaj panuje duży wybór – znajdziemy między innymi probiotyki, które można podawać dzieciom już jeden dzień po narodzinach. Florę bakteryjną wspomaga także suplement diety Dicoflor. 

Z kolei przez bolesny proces ząbkowania łatwiej pozwala przejść odpowiedni specyfik. Przydatna także jest witamina D dostępna w wyciskanej kapsułce czy też w wygodniejszej formie aerozolu, np. D-Vitum dla dzieci 1000 spray, a także preparaty z innymi witaminami czy minerałami.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 10,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.