Dla dzieci

Podkategorie

Dla dzieci

Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, wymagają szczególnej troski. Z tego względu, że wciąż się rozwijają, narażone są bardziej niż osoby dorosłe na rozmaite choroby i dolegliwości. Niektóre schorzenia przechodzi się wszakże tylko w wieku dziecięcym. U naszych pociech dopiero buduje się system odporności. Małe dzieci częściej się przeziębiają, są bowiem podatne na ataki wirusów oraz bakterii. Podobnie jest z mikroflorą bakteryjną (występującą między innymi w przewodzie pokarmowym), która nie jest jeszcze odpowiednio rozwinięta. Stąd też istotne jest, by dziecku zapewnić ruch, w miarę różnorodną dietę (gdy dziecko już nie jest niemowlęciem) i rozrywkę – do kształtowania mięśni, umysłu, wyobraźni itd.

Poza tym w wielu przypadkach wskazane jest wzmocnić organizm dziecka rozmaitymi preparatami dostępnymi w aptece. Tutaj panuje duży wybór – znajdziemy między innymi probiotyki, które można podawać dzieciom już jeden dzień po narodzinach. Florę bakteryjną wspomaga także suplement diety Dicoflor. 

Z kolei przez bolesny proces ząbkowania łatwiej pozwala przejść odpowiedni specyfik. Przydatna także jest witamina D dostępna w wyciskanej kapsułce czy też w wygodniejszej formie aerozolu, np. D-Vitum dla dzieci 1000 spray, a także preparaty z innymi witaminami czy minerałami.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 299 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com