Leki i suplementy na mięśnie, stawy i kości

Preparaty na mięśnie, stawy i kości

Ból mięśni, stawów i kości to nie tylko domena seniorów. Dolegliwości mogą pojawić się właściwie w każdym wieku, przede wszystkim wskutek różnego rodzaju urazów, a także przewlekłych chorób. Leki na stawy bez recepty, a także suplementy na mięśnie mogą więc stanowić wsparcie w dbaniu o sprawność układu ruchu.

Podkategorie

 • Maści i żele na stawy

  Maści i żele rozgrzewające i przeciwbólowe na stawy i mięśnie

  Ból mięśni czy stawów jest często oznaką stanów zapalnych, które mogą wynikać z nadmiernego obciążenia, urazów, ale także innymi chorobami. Niezależnie od przyczyn najszybszą metodą uśmierzenia bólu będą maści i żele na stawy oraz mięśnie. Ich formuła zawiera najczęściej środki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych, przeciwbólowych. Zależnie od formuły i zastosowania mogą także rozgrzewać lub schładzać posmarowane miejsce. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg preparatów w postaci maści na bóle mięśni i stawów, a także środki na stłuczenia, urazy i kontuzje.

 • Maści i żele na...
 • Suplementy diety na stawy

  Leki i suplementy na regenerację chrząstki stawowej bez recepty

  O zdrowie układu kostnego powinni dbać nie tylko seniorzy. Pomagają w tym preparaty na regenerację stawów, które sprawdzają się w przypadku objawów takich jak zesztywnienie oraz bolesność właśnie w tych miejscach. Kiedy w szczególności warto po nie siegnąć?

 • Leki przeciwzapalne...
 • Plastry przeciwbólowe...

Co zawierają w składach tabletki na stawy bez recepty?

Jeśli chodzi o suplementy na stawy, to w swoich składach mają one różnego rodzaju substancje, które mają na celu wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu ruchu. To m.in. kolagen, glukozamina, a także witamina C. Ich celem jest wspieranie procesu produkcji tzw. mazi stawowej, a także zachowanie ruchomości stawów, dla ich zdecydowanie lepszej kondycji.

Kiedy stosuje się suplementy na kości?

Utrata gęstości kości postępuje wraz z wiekiem. Aby zmniejszyć ryzyko osteoporozy, lekarz może zalecić odpowiednie leki na kości i stawy, dostępne w aptekach zarówno na receptę, jak i bez recepty. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku seniorów, u których zapotrzebowanie na różnego rodzaju składniki odżywcze ulega zwiększeniu. Wsparciem dla nich mogą być też witaminy dla seniorów, które także zawierają kompleks niezbędnych dla zdrowia substancji odżywczych.

Suplementy na kości, stawy i mięśnie należy stosować bezpiecznie, zawsze stosując się do dawkowania zaleconego przez lekarza lub farmaceutę oraz wedle wskazówek producenta.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com