Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij
Pomoc? Napisz do nas lub zadzwoń: 507 791 219
Pomoc? Napisz lub zadzwoń
  • Legalna apteka stacjonarna
  • Dostawa za 0 zł od 249 zł

Leki i suplementy na mięśnie, stawy i kości

Preparaty na mięśnie, stawy i kości

Ból mięśni, stawów i kości to nie tylko domena seniorów. Dolegliwości mogą pojawić się właściwie w każdym wieku, przede wszystkim wskutek różnego rodzaju urazów, a także przewlekłych chorób. Leki na stawy bez recepty, a także suplementy na mięśnie mogą więc stanowić wsparcie w dbaniu o sprawność układu ruchu.

Podkategorie

  • Maści i żele na stawy...

    Maści i żele przeciwbólowe na stawy i mięśnie

    Ból mięśni czy stawów jest często oznaką stanów zapalnych, które mogą wynikać z nadmiernego obciążenia, urazów, ale także innymi chorobami. Niezależnie od przyczyn najszybszą metodą uśmierzenia bólu będą maści i żele na stawy oraz mięśnie. Ich formuła zawiera najczęściej środki o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwobrzękowych, przeciwbólowych. Zależnie od formuły i zastosowania mogą także rozgrzewać lub schładzać posmarowane miejsce. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg preparatów w postaci maści na bóle mięśni i stawów, a także środki na stłuczenia, urazy i kontuzje.

  • Na stłuczenia, urazy i...
  • Preparaty na...
  • Leki przeciwzapalne i...

Co zawierają w składach tabletki na stawy bez recepty?

Jeśli chodzi o suplementy na stawy, to w swoich składach mają one różnego rodzaju substancje, które mają na celu wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu ruchu. To m.in. kolagen, glukozamina, a także witamina C. Ich celem jest wspieranie procesu produkcji tzw. mazi stawowej, a także zachowanie ruchomości stawów, dla ich zdecydowanie lepszej kondycji.

Kiedy stosuje się suplementy na kości?

Utrata gęstości kości postępuje wraz z wiekiem. Aby zmniejszyć ryzyko osteoporozy, lekarz może zalecić odpowiednie leki na kości i stawy, dostępne w aptekach zarówno na receptę, jak i bez recepty. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku seniorów, u których zapotrzebowanie na różnego rodzaju składniki odżywcze ulega zwiększeniu. Wsparciem dla nich mogą być też witaminy dla seniorów, które także zawierają kompleks niezbędnych dla zdrowia substancji odżywczych.

Suplementy na kości, stawy i mięśnie należy stosować bezpiecznie, zawsze stosując się do dawkowania zaleconego przez lekarza lub farmaceutę oraz wedle wskazówek producenta.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.