Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Witaminy dla mężczyzn

Prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest w znacznej mierze uzależnione od podaży odpowiednich ilości witamin i minerałów. Dokładne zapotrzebowanie na mikroelementy zależy m.in. od wieku, stylu życia i płci. Można je zaspokoić, wspomagając się suplementami diety – ogólnodostępnymi preparatami, najczęściej w formie kapsułek lub tabletek. Dostępne są środki dedykowane różnym potrzebom. Popularne witaminy dla mężczyzn zwykle zawierają zestaw substancji stanowiących ogólne wsparcie dla organizmu. Można również znaleźć warianty dla aktywnych lub np. panów powyżej określonej bariery wiekowej. Dzięki temu zaspokojenie zapotrzebowania na mikroelementy jest znacznie łatwiejsze.

Preparaty witaminowe dla mężczyzn – co zawierają?

Suplementy tego typu zwykle zawierają bogaty zestaw witamin – m.in. z grupy B, a także C czy A. Ponadto wzbogacone są o minerały dla mężczyzn takie jak cynk, selen, miedź, magnez. Często znajdują się w nich również rozmaite ekstrakty roślinne znane z korzystnego wpływu na organizm i poszczególne obszary jego funkcjonowania. Mogą to być np. żeń-szeń, palma sabałowa, owies, ashwagandha czy imbir. Połączenie powyższych składników sprawia, że witaminy dla mężczyzn pomagają przede wszystkim:

  • wzmacniać odporność,
  • lepiej radzić sobie ze stresem i przemęczeniem,
  • zachować sprawność seksualną,
  • poprawić metabolizm,
  • zwiększyć sprawność umysłową,
  • wzmocnić układ nerwowy,
  • poprawić funkcjonowanie mięśni.

Witaminy i minerały dla mężczyzn w naszej ofercie

W ofercie Przyjaznej Apteki znajdziesz witaminy i minerały dla mężczyzn w formie kompleksowych preparatów o zróżnicowanym zastosowaniu. Proponujemy zarówno ogólne preparaty dla mężczyzn, jak i takie skierowane do różnych grup odbiorców. Kupując u nas, zawsze możesz liczyć na przystępne ceny i wygodną dostawę prosto do domu. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.