Preparaty doustne na zdrowe oczy

Warto dbać o oczy, aby na dłużej zachować dobry wzrok – szczególnie jeśli na co dzień jest on mocno eksploatowany. Długotrwała praca przy komputerze czy częste prowadzenie pojazdów po zmroku mogą osłabiać zdolność do prawidłowego widzenia, podobnie jak zaawansowany wiek, diety eliminacyjne, choroby (cukrzyca) czy niektóre nawyki (np. palenie papierosów). Oczy może zaś wspomóc prawidłowa dieta. Niekiedy trudno zadbać o właściwą podaż odpowiednich ilości witamin, minerałów i innych substancji korzystnych dla wzroku, dlatego można wspomagać się suplementacją. Preparaty doustne na oczy dostępne w aptece przydadzą się każdemu, kto chce zadbać o wzrok.

Co zawierają tabletki na oczy?

Jakie substancje zawarte w preparatach doustnych na oczy pomagają zachować ich zdrowie? Zwykle można w nich znaleźć:

  • luteinę i zeaksantynę – substancje roślinne gromadzące się w siatkówce oka i wspomagające zapobieganie chorobom oczu, które podawane razem, w odpowiednich proporcjach, znacznie lepiej się wchłaniają;
  • witaminy A, C, E – których niedobór, może prowadzić do chorób narządu wzroku;
  • cynk, selen, miedź – minerały o właściwościach przeciwutleniających, pomagające zapobiegać m.in. zaćmie;
  • nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 – wspierające minimalizowanie wpływu starzenia na pogarszanie się wzroku;
  • resweratrol – silny przeciwutleniacz wspomagający zachowanie zdrowia narządu wzroku.

Często tzw. tabletki na dobre oczy są wzbogacone również o ekstrakty roślinne i inne substancje.

Tabletki na dobre oczy – skorzystaj z naszej oferty

W ofercie naszej apteki znajdziesz różnorodne preparaty doustne na zdrowe oczy. To wyłącznie sprawdzone środki od renomowanych producentów. Przeznaczone są głównie dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić jakość widzenia i zapobiec pogarszaniu się kondycji wzroku. Proponujemy kapsułki i tabletki na oczy o zróżnicowanym składzie, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system PayU. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa kurierem zamówień od 349 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.

webpharm.pl Reviews with ekomi-pl.com