Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Na wątrobę

Środki na wątrobę

Wątroba to bardzo ważny organ, którego prawidłowe działanie jest kluczowe dla zdrowia człowieka. Dlatego warto o nią dbać. Niestety, często nie sprzyja temu współczesny, szybki tryb życia, umiłowanie do przetworzonej i bogatej w tłuszcze żywności, a także używek. Mimo tego, że wątroba do pewnego stopnia regeneruje się samodzielnie, niekiedy może być jej potrzebne wsparcie. Dlatego na rynku można znaleźć różnorodne preparaty na wątrobę, które mogą pomóc poprawić jej kondycję i błędy popełnione w zakresie prowadzonego trybu życia.

Suplementy wspierające wątrobę – co wybrać?

Środki na wątrobę to dość szeroka grupa produktów o różnych właściwościach. Najłagodniejsze są zioła na wątrobę dostępne w formie wygodnych tabletek lub rzadziej suszu do sporządzania naparów. Łączą one zazwyczaj moc roślin znanych z naturalnego wspomagania pracy tego organu i całego układu pokarmowego. Popularne naturalne tabletki wspomagające wątrobę zawierają m.in. wyciągi z karczocha, który wspomaga produkcję soków trawiennych, kurkumy, która ułatwia trawienie tłuszczy, czy też rozmarynu, który wspiera jelita i prawidłowy przepływ soków trawiennych. Zdarza się, że znajduje się w nich również ostropest plamisty, cykoria czy wyciąg z zielonej herbaty. Bez recepty są też dostępne leki na wątrobę zawierające fosfolipidy, które pomagają w odbudowie zniszczonego organu, a także np. cholinę, która korzystnie wpływa na metabolizm tłuszczów, przez co pomaga chronić wątrobę przed nadmiernym obciążeniem.

Leki wspierające wątrobę – nasza oferta

W asortymencie naszej apteki online znajdziesz różnorodne leki wspierające wątrobę dostępne bez recepty, a także suplementy ziołowe. To przede wszystkim wygodne w przyjmowaniu preparaty w formie kapsułek lub tabletek. Sprawdź ich właściwości i zdecyduj, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Zobacz również tabletki na żołądek dostępne w naszym asortymencie

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.