Portal używa plików cookies, dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności

zamknij

Prezerwatywy

Prezerwatywy jako środek antykoncepcji 


Prezerwatywy lateksowe są jedynym rodzajem antykoncepcji, który może zarówno zapobiegać ciąży, jak i chronić przed zakażeniami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy dla mężczyzn są wykonane z bardzo cienkiego lateksu (gumy), poliizoprenu lub poliuretanu i mają na celu zatrzymanie nasienia mężczyzny przed kontaktem z jego partnerem seksualnym. Mimo pojawienia się nowszych form antykoncepcji, prezerwatywy nadal mają swoje zalety. Są niedrogie, dostępne bez recepty i wolne od hormonalnych skutków ubocznych. Skuteczność kondomów wynosi 98% - przy ich prawidłowym stosowaniu. Oznacza to, że 2 na 100 kobiet zajdzie w ciążę w ciągu jednego roku, kiedy, jako środek antykoncepcyjny, zastosowane zostały prezerwatywy.

Ochrona jaką dają kondomy

Istnieją różne rodzaje prezerwatyw. Większość z nich jest wykonana z lateksu, ale dostępne są również prezerwatywy wykonane z materiałów nielateksowych. Są one idealne dla par, w których jedna lub obie strony są uczulone na lateks. Zarówno prezerwatywy lateksowe, jak i nielateksowe są dostępne w cienkich i bardzo cienkich wersjach. Mimo cieńszej konsystencji prezerwatywy te nadal oferują wytrzymałość i niezawodność. Dodatkowo są bardziej komfortowe i pozwalają na intensywniejsze odczuwanie przyjemności. W celu uzyskania maksymalnej ochrony przed każdym stosunkiem seksualnym należy używać nowej prezerwatywy. Wszystkie prezerwatywy oraz preparaty dla mężczyzn dostępne w aptece WebPharm posiadają datę ważności oznaczoną na opakowaniu. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jakie rodzaje prezerwatyw są najlepsze dla Państwa potrzeb, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Formy płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online gwarantuje system Przelewy 24. Zapłać bezpośrednio przez swój bank, za pomocą blika lub karty.

Możliwości dostawy

Darmowa dostawa przy odbiorze w aptece. Darmowa dostawa kurierem DHL zamówień od 249 zł. Koszt dostawy kurierem mniejszych zamówień to 9,99 zł.

Legalna apteka

Zezwolenie na prowadzenie apteki nr OWIF.8520.1.14.2017 wydane w dniu 1. czerwca 2017 r. przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Opolu.